Стислий опис
Надійний накопичувач для центрів обробки даних із жорсткими вимогамиЗавдяки використанню вдосконаленої системи корекції вібрації в реальному часі диски WD Gold вирізняються вищою продуктивністю в умовах сильної вібрації... Читати далі...
Стислі характеристики
Надійний накопичувач для центрів обробки даних із жорсткими вимогами
Завдяки використанню вдосконаленої системи корекції вібрації в реальному часі диски WD Gold вирізняються вищою продуктивністю в умовах сильної вібрації. Широкомасштабні випробування на сумісність показали, що диски WD Gold мають усі якості для максимально ефективної роботи в найскладніших умовах центрів обробки даних.
Щоденне навантаження до 550 ТБ
Жорсткі диски WD Gold витримують найвищі робочі навантаження серед усіх 3.5-дюймових жорстких дисків. Диски WD Gold, здатні обробляти до 550 ТБ на рік, забезпечують стабільнішу продуктивність вашого центру оброблення даних.
Без перерв і вихідних
Середній час напрацювання на відмову (MTBF) до 2 млн годин робить жорсткі диски WD Gold одними з найнадійніших у світі. Диски WD Gold, спеціально створені для цілодобової та цілорічного експлуатації, вирізняються міцністю, необхідною для роботи в найскладніших умовах.
Технічні характеристики
| Об'єм | 1 TB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Розмір буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | SATA III |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість передавання даних | 184 МБ/с |
| Лінійка (Сірія) | WD Gold |
| Інше | для ПК і серверів |
| Інше | наработка на отказ 2 млн. часов |
| Споживана потужність | 8.1 Вт |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Також шукають | швидкі |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Объем накопителя | 1 TB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Объем буфера, MB | 128 |
| Скорость вращения, об/мин | 7200 |




Українська

