Виробник: XO
Код товару: U1070951
Стислий опис
XO CX028 — стильна та компактна бездротова зарядка з цинковим корпусом і магнітним кріпленням, яка з легкістю зарядить iPhone.Особливості:Магнітний кріплення: 15W MagSafe для iPhone забезпечує ідеально точний збіг котуш... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
15
Вид -
Зарядное устройство
XO CX028 — стильна та компактна бездротова зарядка з цинковим корпусом і магнітним кріпленням, яка з легкістю зарядить iPhone.
Особливості:
- Магнітний кріплення: 15W MagSafe для iPhone забезпечує ідеально точний збіг котушок, що гарантує заряджання з максимальною ефективністю.
- Безпека: Вбудований чип Smart IC захистить твої пристрої від стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
- Ультракомпактність: Не займе багато місця й легко поміститься навіть у кишеню.
- Першокласні матеріали: Цинковий сплав і вогнетривкий пластик гарантують довговічність виробу.
- Складна підставка: Відкидний упор дає змогу дивитися відео навіть під час заряджання ґаджета.
Технічні характеристики:
- Кількість котушок: 1
- Вхідна напруга: 9V/2A
- Вихідна напруга: 5V/1A, 7.5V/1A, 9V/1.12A, 9V/1.67A, 12V/1.25A
- Вихідна потужність заряджання Qi смартфона: 5W/7.5W/10W/15W
- Сумарна вихідна потужність: 15W
- ККД: 75-80%
- Дистанція для заряджання: 3-7 мм
- Частота бездротової зарядки: 127-360kHz
- Матеріали: Цинковий сплав і вогнетривкий ABS-пластик
- Захист від стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання
- Розмір: 59.5х7.7 мм
- Вага: 88 г
Технічні характеристики
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | USB Type-C |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Тип вихідного під'єднання | MagSafe |
| Тип вихідного під'єднання | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 1 A |
| Вихідний струм | 1.12 А |
| Вихідний струм | 1.25 А |
| Вихідний струм | 1.67 А |
| Вихідний струм | 2 А |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Швидке заряджання | Wireless Fast Charge |
| Додаткові характеристики | вбудований захист від перевантаження, перегрівання, надмірного заряджання та короткого замикання |
| Додаткові характеристики | матеріал: ABS пластик |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Колір | бежевий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 15 |
| Вид | Зарядное устройство |




Українська






