Виробник: Promate
Код товару: U1070821
Стислий опис
Технічні характеристики Тип адаптер Живлення прикурювач автомобіля Призначення для TWS навушників Призначення для геймпада Призначення для планшета Призначення для рацій Призначення для смарт-годинника Призначе... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
62
Номинальная сила тока, А -
3
Вид -
Адаптер
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для геймпада |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для рацій |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Призначення | для екшн-камер |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 62 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Швидке заряджання | Smart Charge |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Додаткові характеристики | вбудований захист від перевантаження, перегрівання, надмірного заряджання та короткого замикання |
| Додаткові характеристики | матеріал: ABS пластик |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 62 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Черный |




Українська







