Виробник: Promate
Код товару: U1026820
Стислий опис
Promate PowerDrive-33PDC — ідеальне рішення для швидкого й ефективного заряджання твоїх пристроїв у машині. А вбудований спіральний кабель оптимізує простір в авто та позбавить потреби купівлі додаткового дроту.Особливо... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
33
Номинальная сила тока, А -
3
Вид -
Адаптер
Цвет -
Черный
Promate PowerDrive-33PDC — ідеальне рішення для швидкого й ефективного заряджання твоїх пристроїв у машині. А вбудований спіральний кабель оптимізує простір в авто та позбавить потреби купівлі додаткового дроту.
Особливості:
- 2 через 1: Заряджай 2 пристрої одночасно на сумарній потужності до 33 Вт.
- USB-C Power Delivery конектор: Блискавична швидкість заряджання смартфона, планшета або повербанка на потужності до 33 Вт.
- 18 Вт USB-A порт: З підтримкою технології Qualcomm Quick Charge 3.0, працює в трьох режимах: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А.
- Вбудований спіральний кабель: З роз'ємом USB Type-C. У звичайному стані його довжина 30 см, під час розтягування збільшується до 100 см.
- Технологія адаптивного заряджання: Автоматично підбере оптимальний і безпечний рівень потужності, залежно від вашого пристрою.
- Безпека: Вбудований чип Smart IC захистить під'єднані девайси від стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
- Надійна посадка: У прикурювачах різних типів, завдяки пружинним фіксаторам на корпусі.
Технічні характеристики
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для геймпада |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Призначення | для екшн-камер |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Особливості | захист від короткого замикання |
| Особливості | захист від перегрівання |
| Додаткові характеристики | захист від стрибків напруги. |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 33 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Черный |




Українська






