Стислий опис
Зарядний пристрій Hoco NZ6 PD45W - функціональний адаптер, розроблений брендом Hoco з використанням передових технологій. Аксесуар виділяється оригінальним, практичним дизайном, винятковою надійністю й універсальністю, ... Читати далі...
Стислі характеристики
Зарядний пристрій Hoco NZ6 PD45W - функціональний адаптер, розроблений брендом Hoco з використанням передових технологій. Аксесуар виділяється оригінальним, практичним дизайном, винятковою надійністю й універсальністю, що дає йому змогу заряджати більшість моделей сучасних гаджетів за найкоротший час.
Корпус пристрою якісно зібраний, виготовлений з алюмінієвого сплаву і вогнетривкого полікарбонату, його деталі виконані з глянцевою поверхнею і матовим покриттям, що забезпечить користувачеві приємні тактильні відчуття і підкреслює його привабливий зовнішній вигляд.
Модель оснащена двома, досить яскравими світлодіодами, які світять м'яким синім світлом, і трьома інтерфейсами, які розташовані у верхньому торці та представлені роз'ємами USB-C1, USB-C2 і USB-A, що підтримують протоколи PD, PPS, QC, FCP і AFC. Потужність на виході першого роз'єму Type-C може досягати 25Вт, другого - 20Вт, USB-порту - 18Вт, за їхнього одночасного використання максимальне значення потужності буде обмежено 25Вт.
Особливості:- Стильний дизайн.
- Якісні матеріали.
- Компактний розмір.
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати в машині: смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої.
- Цей пристрій має 2 Type-C порти і 1 USB порт.
- Захист від надлишкового струму, від надлишкової напруги, від надлишкового заряду, від короткого замикання і від перегріву.
- Максимальний вихідний струм до 3A.
Технические характеристики
| Тип | адаптер |
| Питание | прикуриватель автомобиля |
| Назначение | для TWS наушников |
| Назначение | для геймпада |
| Назначение | для раций |
| Назначение | для смарт часов |
| Назначение | для смартфона |
| Назначение | для фитнес-браслета |
| Назначение | для экшн-камер |
| Назначение | универсальное |
| Тип выходного подключения | USB |
| Тип выходного подключения | USB Type-C |
| Максимальный выходной ток | 3 А |
| Выходной ток | 1.5 A |
| Выходной ток | 2 A |
| Выходной ток | 2.77 A |
| Выходной ток | 3 A |
| Максимальная выходная мощность | 25 Вт |
| Количество USB портов | 1 x USB |
| Количество USB портов | 2 x USB Type C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Цвет | черный |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 25 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Черный |




Українська




