Виробник: Garmin
Код товару: U1071963
Стислий опис
Технічні характеристики Тип адаптер Живлення прикурювач автомобіля Призначення для TWS навушників Призначення для геймпада Призначення для планшета Призначення для рацій Призначення для смарт-годинника Призначе... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
12
Номинальная сила тока, А -
5.4
Вид -
Адаптер
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для геймпада |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для рацій |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Призначення | для екшн-камер |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
| Максимальний вихідний струм | 5.4 А |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вихідний струм | 5.4 А |
| Максимальна вихідна потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 12 |
| Номинальная сила тока, А | 5.4 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Черный |




Українська


