Виробник: Emos
Код товару: U1072274
Стислий опис
Технічні характеристики Тип адаптер Живлення мережа Призначення для планшета Призначення для рацій Призначення для смарт-годинника Призначення для смартфона Призначення для фітнес-браслета Призначення для екшн-... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
35
Номинальная сила тока, А -
3
Вид -
Адаптер
Цвет -
Белый
Технічні характеристики
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для рацій |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Призначення | для екшн-камер |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 1.75 А |
| Вихідний струм | 2.33 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 x USB Type C |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 35 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Белый |




Українська









