Стислий опис
Універсальний USB-зарядний пристрій V02G20 від чеського виробника Emos — це простий і надійний мережевий адаптер із двома виходами USB-A і USB-C для швидкого заряджання, виготовлений за технологією GaN (нітрид галію). Ц... Читати далі...
Стислі характеристики
Універсальний USB-зарядний пристрій V02G20 від чеського виробника Emos — це простий і надійний мережевий адаптер із двома виходами USB-A і USB-C для швидкого заряджання, виготовлений за технологією GaN (нітрид галію). Цей інноваційний матеріал замінює класичні кремнієві напівпровідники, забезпечуючи вищу ефективність, менше нагрівання й компактнішу конструкцію. Це дає вам адаптер, який потужніший, компактніший та енергоефективніший від звичайних зарядних пристроїв. Крім того, він сумісний практично з усіма розетками в Європі, що робить його ідеальним супутником у подорожі.
Завдяки вдосконаленій технології Power Delivery (PD) ви можете заряджати сумісні пристрої в кілька разів швидше, ніж за допомогою звичайних адаптерів. Цей адаптер підтримує швидке заряджання не тільки смартфонів і планшетів, а й потужних ноутбуків. Завдяки високій вихідній потужності він забезпечує стабільне й ефективне електроживлення навіть для найвимогливіших пристроїв.
Характеристики:
- вхідна напруга: 100-240 В~ 50/60 Гц;
- макс. загальна потужність: 20 Вт;
- призначений для смартфона, планшета;
- кількість USB-виходів: 2;
- макс. Вихід 1× USB: A: 5 В/3 А – 9 В/2 А – 12 В/1.5 А (18 Вт); C: 5 В/3 А – 9 В/2.22 А – 12 В/1.67 А (20 Вт)
- заряджання: швидке;
- колір: білий;
- вага: 48 г;
- кабель: немає;
- захист від перевантаження, перенапруги та короткого замикання;
- розміри: 34 × 75 × 23 мм.
Технічні характеристики
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для рацій |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Призначення | для екшн-камер |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 1.67 А |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 2.22 А |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 20 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Белый |




Українська









