Виробник: Belkin
Код товару: U1055479
Стислий опис
Belkin 3-в-1 Magnetic Qi2 (WIZ023VFWH) — це стильний і зручний бездротовий зарядний пристрій, який одночасно заряджає iPhone (до 15 Вт), Apple Watch і AirPods. Завдяки технології Qi2 воно забезпечує швидке, безп... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
15
Номинальная сила тока, А -
3
Вид -
Зарядное устройство
Цвет -
Черный
Belkin 3-в-1 Magnetic Qi2 (WIZ023VFWH) — це стильний і зручний бездротовий зарядний пристрій, який одночасно заряджає iPhone (до 15 Вт), Apple Watch і AirPods. Завдяки технології Qi2 воно забезпечує швидке, безпечне й ефективне заряджання з точною магнітною фіксацією. Сучасний дизайн і вбудований захист від перегрівання та перенапруги роблять його ідеальним вибором для власників Apple!
Технічні характеристики
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Тип вихідного під'єднання | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Особливості | Можливість регулювання кута нахилу iPhone від 0° до 90° |
| Особливості | Зарядне кріплення зі швидким заряджанням для моделей Apple Watch |
| Особливості | Магнітне кріплення для iPhone із заряджанням потужністю 15 Вт Qi2 |
| Особливості | Майданчик для заряджання бездротового зарядного футляра для AirPods |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 15 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |




Українська





