Виробник: ArmorStandart
Код товару: U1063517
Стислий опис
Технічні характеристики Тип бездротовий зарядний пристрій Живлення мережа Призначення для TWS навушників Призначення для смарт-годинника Призначення для смартфона Тип вихідного під'єднання бездротове (Qi) Максим... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность -
15
Вид -
беспроводное зарядное устройство
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Тип вихідного під'єднання | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Особливості | бездротова зарядка |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность | 15 |
| Вид | беспроводное зарядное устройство |
| Цвет | Черный |




Українська

