Виробник: ArmorStandart
Код товару: U1063514
Стислий опис
Технічні характеристики Тип бездротовий зарядний пристрій Живлення мережа Призначення для TWS навушників Призначення для смарт-годинника Призначення для смартфона Тип вихідного під'єднання бездротове (Qi) Максим... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность, Вт -
15
Номинальная сила тока, А -
3
Вид -
Зарядное устройство
Цвет -
Белый
Технічні характеристики
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Тип вихідного під'єднання | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 1 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Особливості | бездротове заряджання |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 15 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |




Українська







