Стислий опис
Відчуйте надшвидку потужність заряджання 15 Вт Завдяки технології Anker Wireless PowerIQTM️ — нашої розумної системи бездротового швидкого заряджання — ви можете магнітно заряджати свій iPhone вдвічі швидше. Заряджайте ... Читати далі...
Стислі характеристики
Відчуйте надшвидку потужність заряджання 15 Вт
Завдяки технології Anker Wireless PowerIQTM️ — нашої розумної системи бездротового швидкого заряджання — ви можете магнітно заряджати свій iPhone вдвічі швидше. Заряджайте iPhone 15 Pro до 20% за 15 хвилин за 15 хвилин
Заощаджуйте час і заряджайте всі свої Apple-пристрої одночасно!
Anker 3-в-1 з MagSafe дає змогу заряджати iPhone, Apple Watch і AirPods одночасно.
Швидке та сертифіковане Apple заряджання для Apple Watch і одночасне заряджання iPhone та AirPods — це зручно й ефективно. Звільніть свій час для дійсно важливих речей. Ви зможете заряджати свої iPhone з MagSafe, всі моделі Apple Watch, а також різні бездротові навушники, що підтримують стандарт Qi.
Wireless PowerIQ™️: Інтелектуальне й ефективне заряджання
Anker Wireless PowerIQ™️ — це прорив у сфері бездротового швидкого заряджання, який поєднує передові програмні та апаратні рішення для досягнення максимальної ефективності та мінімізації часу заряджання. Ця технологія встановлює нові стандарти в галузі бездротового заряджання, неабияк перевищуючи звичайні показники.
Ось що робить Wireless PowerIQTM️ особливим:
- Алгоритм на основі штучного інтелекту: Anker використовує 32-бітний процесор, який набагато потужніший від стандартних 8-бітних рішень. Це дає алгоритму, керованому штучним інтелектом, оптимізувати процес заряджання для досягнення максимальної ефективності.
- Модуль заряджання Qi2: Перехід із неіржавкої сталі на високопровідний алюміній у модулі Qi2 забезпечує швидше розсіювання тепла та підтримує стабільне швидке заряджання потужністю 15 Вт.
- Передовий контроль температури: Технологія ActiveShield 2.0 щодня проводить понад 3 мільйони перевірок температури, гарантуючи, що пристрої залишаються за оптимальної температури під час швидкого 15-ватного заряджання.
Безпечне заряджання з MultiProtect
Зарядна станція Anker MagGo обладнана системою MultiProtect, яка гарантує багаторівневий захист, включно з виявленням сторонніх предметів, захистом від випромінювання, захистом від перевантаження струмом і захистом від перенапруги.
Ваш найкращий портативний помічник для заряджання.
Завдяки компактному дизайну Anker, це бездротовий зарядний пристрій 3-в-1 неймовірно зручно брати із собою у відрядження або подорожі.
Зручна підставка з можливістю регулювання кута нахилу
Anker 3-в-1 з MagSafe — це більше, ніж просто зарядний пристрій. Використовуйте його як підставку для iPhone і настроюйте кут огляду для максимального комфорту під час перегляду відео, спілкування з відеозв'язком або роботи з документами.
Важлива інформація:
- Рекомендується використовувати зарядний пристрій Power Delivery потужністю 40 Вт для оптимальної швидкості заряджання. Цей зарядний пристрій входить до комплекту.
- Бездротова зарядка не працюватиме з чохлами, що не підтримують MagSafe. Металеві предмети, магніти, картки, ключі та інші аксесуари, прикріплені до чохла, також можуть перешкоджати бездротовій зарядці.
- Цей пристрій призначений для заряджання від мережі та не є портативним бездротовим акумулятором (павербанком).
Технічні характеристики
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для TWS навушників |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для смартфона |
| Тип вихідного під'єднання | MagSafe |
| Тип вихідного під'єднання | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 2.66 Вт |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 25 Вт |
| Швидке заряджання | Wireless Fast Charge |
| Особливості | Захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання |
| Додаткові характеристики | Роз'єм виходу: 3 бездротові виходи заряджання Кабель у комплекті: USB Type-C 1,5 м Адаптер заряджання в комплекті: Блок живлення 40W |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность, Вт | 25 |
| Номинальная сила тока, А | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |




Українська






