Стислий опис
XO-PSA-1200 — це багатофункціональна портативна зарядна станція. Усередині автомобільний елемент живлення, авторизований UL, і технологія ефективного інверторного перетворення SPWM. Завдяки цьому станція надійніша та ма... Читати далі...
XO-PSA-1200 — це багатофункціональна портативна зарядна станція. Усередині автомобільний елемент живлення, авторизований UL, і технологія ефективного інверторного перетворення SPWM. Завдяки цьому станція надійніша та має довший термін експлуатації, ніж звичайні акумулятори.
Станція може застосовуватися в багатьох випадках і сферах: у побуті, під час аварійних або планових вимкнень електроенергії; під час робіт медичної та аварійно-рятувальної служби; виконання ремонтних робіт енергетичного обладнання; трансляцій на відкритому повітрі, організація та проведення вечірок, виступів, мініконцертів; кемпінг і похід у гори; живлення офісної техніки тощо.
Пристрій сумісний із більшістю цифрових приладів і побутової техніки потужністю до 1200 Вт. Вимикачі розміщені на кожній групі роз'ємів станції. Це дає змогу зменшити витрати заряду, використовуючи тільки потрібні роз'єми. Завдяки LED-дисплею можна відстежувати рівень заряду станції, час роботи станції, що залишився, загальну залучену потужність.
Зарядити станцію можна 3 різними способами: Від розетки 220 В, за допомогою кабелю, що йде в комплекті; Від автомобільного «прикурювача» DC 12 В; Від сонячної панелі з кабелем DC 12 В. Зарядна станція має вбудований ліхтарик потужністю 2 Вт і 3 режими: яскравий, звичайний сигнал SOS.
Технічні характеристики
| Ємність акумулятора | 1229 Вт·год |
| Призначення | для котлів |
| Призначення | для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 28 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type C |
| Вихідні інтерфейси | 2 x DC-роз'єм |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB Type A |
| Вихідні інтерфейси | 2 х розетка 220 В |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач) |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Особливості | З дисплеєм |
| Особливості | З індикатором рівня заряду |
| Особливості | З ручкою |
| Особливості | З ліхтариком |
| Защита от | надмірної напруги на вході |
| Защита от | надмірної напруги на виході |
| Защита от | короткого замикання |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Одночасно заряджальних пристроїв | 8 |
| Розмір | 30.8 х 20.8 х 30 см |
| Вага | 16 кг |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська

