Стислий опис
EcoFlow RIVER 3 Max зі знімною інтелектуальною додатковою батареєю — справжня міць серед компактних електростанцій. З місткістю 572 Вт і номінальною потужністю 600 Вт, станція легко справляється з більшістю завдань.Завд... Читати далі...
EcoFlow RIVER 3 Max зі знімною інтелектуальною додатковою батареєю — справжня міць серед компактних електростанцій. З місткістю 572 Вт і номінальною потужністю 600 Вт, станція легко справляється з більшістю завдань.
Завдяки технології X-Boost пристрій здатний підтримувати роботу 90% побутових пристроїв потужністю до 1200 Вт. Вбудований світловий датчик забезпечує подвійну енергію навіть у найтемніших умовах.Станція живить до 99% пристроїв.
Серія RIVER 3 — це висококласне рішення для джерел безперебійного живлення (ІБП), спеціально створене для роботи з чутливими пристроями. Вона забезпечує автоматичне перемикання між зовнішньою мережею та батареєю зарядної станції менш ніж 10 мс, стабільну вихідну потужність, інтелектуальні повідомлення про перебой в електропостачанні та зручну конструкцію, оптимізовану для використання в ДБЖ
Технологія X-GaNPower
Завдяки інноваційній технології X-GaNPower, станція демонструє видатну енергоефективність, що дає змогу неабияк продовжити час роботи малопотужних пристроїв. Водночас пристрій зберігає компактний дизайн і мінімальний рівень шуму — лише 30 дБ. RIVER 3 Max на 33% менший за розміром, ніж аналогічні станції в середньому за галузі.
4 способа зарядки
Від мережі змінного струму. Завдяки технології X-Stream RIVER 3 Max може зарядитися лише за 1 годину від мережі змінного струму.
Від сонячних панелей. Від сонячних панелей RIVER 3 Max може зарядитися всього впродовж 1,5 години.
* На швидкість заряджання можуть впливати різні чинники: потужність сонячної панелі, освітленість і кут падіння світла, температура довкілля.
** Сонячні панелі продаються окремо.
Від автомобільної зарядки. Зарядну станцію RIVER 3 Max можна заряджати від автомобільного акумулятора під час поїздки.
Від генератора. RIVER 3 Max може відновити свій заряд за допомогою генератора (бензин/газ) лише впродовж 1 години.
Акумулятор LiFePO4
EcoFlow використовує сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4), що забезпечують 3000+ циклів заряджання впродовж 10 років, поки ємність станції не досягне 80%.
Крім цього, серія зарядних станцій RIVER 3 обладнана технологією X-Guard, яка містить 40 заходів безпеки та захищає акумулятор від різних ризиків, пов'язаних із струмом, напругою і температурою.
Ступінь захисту акумулятора досягає IP54, що захищає від пилу та мінімізує пошкодження води. Міцний вогнестійкий корпус розрахований на суворі умови експлуатації й навіть після падіння з висоти 1,5 метра RIVER 3 Max залишиться неушкодженим.
Інтелектуальне керування
Керування RIVER 3 Max можна через Bluetooth і Wi-Fi завдяки застосунку EcoFlow. Застосунок надає широкий набір налаштувань, включно з керуванням швидкістю заряджання, режимом енергоощадження, а також повідомленням про низький рівень заряду батареї зарядної станції.
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики тощо. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості — можуть відрізнятися»
Технічні характеристики
| Ємність акумулятора | 572 Вт*год |
| Призначення | для дому |
| Призначення | для котлів |
| Призначення | для великої побутової техніки |
| Призначення | для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 140 В |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB Type A |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB Type C |
| Вихідні інтерфейси | 3 х розетка 220 В |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач) |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Спосіб заряджання станції | сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 год |
| Особливості | З дисплеєм |
| Особливості | З ліхтариком |
| Особливості | чиста синусоїда |
| Температурний режим роботи | 20 °C до -30 °C |
| Розмір | 234 x 224 x 256 мм |
| Вага | 8 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




