Виробник: Modecom
Код товару: U1055090
Стислий опис
Технічні характеристики Тип З великим екраном Тип З FM-трансмітером Розмір і тип екрана 9.0", кольоровий, серсорний Роздільна здатність екрана 800х480 GPS чипсет Mstar Процесор MSB2531 AMR A7 800 Mhz Об'єм опера... Читати далі...
Технічні характеристики
| Тип | З великим екраном |
| Тип | З FM-трансмітером |
| Розмір і тип екрана | 9.0", кольоровий, серсорний |
| Роздільна здатність екрана | 800х480 |
| GPS чипсет | Mstar |
| Процесор | MSB2531 AMR A7 800 Mhz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 256 Mb |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 8 Gb |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Роз'єми | mini-jack (роз'єм 3.5 мм) |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Мультимедіа | перегляд фотографій, відтворення музики |
| Особливості | FM-трансмітер |
| Навігація | MapFactor Europe |
| Попередньо встановлена карта | MapFactor Europe |
| Операційна система | Windows CE 6.0 |
| Батарея | 2500 mAh |
| Габарити | 227 x 137 x 37 мм |
| Вага | 685 г |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









