Виробник: Mio
Код товару: U0042821
Стислий опис
MIO MiVue 358 — ваш універсальний помічник. Він запише все в Full HD-роздінній 1080p, а завдяки об'єктиву з кутом огляду 120°, від відеореєстратора не вислизне жодна деталь. Вбудований акумулятор дасть змогу зні... Читати далі...
MIO MiVue 358 — ваш універсальний помічник. Він запише все в Full HD-роздінній 1080p, а завдяки об'єктиву з кутом огляду 120°, від відеореєстратора не вислизне жодна деталь. Вбудований акумулятор дасть змогу знімати те, що відбувається як зсередини, так і зовні автомобіля. Крім відео, MiVue 358 робить чудові знімки з роздільною здатністю 5 МПікс, а вбудований детектор руху буде надійним свідком під час паркування.
Технічні характеристики
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Кількість камер | 1 |
| Сенсор | CMOS |
| Вбудований GPS | є |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | h.264 |
| Формат відео | MOV |
| Кут огляду камери | 120° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Запис звуку | да |
| Можливість повороту камери | немає |
| Зовнішній екран | 2.4" TFT |
| Джерело живлення | прикурювач + акумулятор |
| Порти та роз'єми | HDMI |
| Порти та роз'єми | miniUSB |
| Відтворення дати | Да |
| Циклічний запис | немає |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32Gb |
| Особливості | G-Sensor |
| Особливості | Денний і нічний режим |
| Особливості | функція виявлення руху |
| Діапазон робочих температур | от -10 до +60 °C |
| Розмір | 64 x 58 x 34 мм |
| Вага | 85г |
| Колір | чорний |
| Вбудований екран | Є |
| Також шукають | з GPS |
| Також шукають | з записуванням звуку |
| Також шукають | з нічним зніманням |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
