Виробник: Garmin
Код товару: U1071970
Стислий опис
Технічні характеристики Максимальна роздільна здатність відео 4K (2880x2160) Кількість камер 1 Сенсор CMOS Вбудований GPS є Частота відео 120 кадрів/с Формат відео h.264 Формат відео MOV Кут огляду камери 140° ... Читати далі...
Технічні характеристики
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (2880x2160) |
| Кількість камер | 1 |
| Сенсор | CMOS |
| Вбудований GPS | є |
| Частота відео | 120 кадрів/с |
| Формат відео | h.264 |
| Формат відео | MOV |
| Кут огляду камери | 140° |
| Запис звуку | да |
| Можливість повороту камери | да |
| Зовнішній екран | 2.4" TFT |
| Джерело живлення | вбудований акумулятор |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Циклічний запис | немає |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Особливості | G-Sensor |
| Особливості | GPS |
| Особливості | Wi-FI |
| Особливості | Вбудований акумулятор |
| Особливості | датчик удару |
| Діапазон робочих температур | от -10 до +50 °С |
| Розмір | 70 х 422 × 195 мм |
| Вага | 78 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з GPS |
| Також шукають | с Wi-Fi |
| Також шукають | з датчиком руху |
| Також шукають | з записуванням звуку |
| Також шукають | із широким кутом огляду |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




