Стислий опис
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Reflex 1 вбудований у дзеркало заднього огляду, тому він має органічний вигляд у салоні. Поєднання дзеркала з відеореєстратором — це конструктивне та раціональне рішення розробникі... Читати далі...
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Reflex 1 вбудований у дзеркало заднього огляду, тому він має органічний вигляд у салоні. Поєднання дзеркала з відеореєстратором — це конструктивне та раціональне рішення розробників. Цілком адекватна вартість поєднується з більш ніж достатнім функціоналом.
Головні переваги — це висока якість збирання. Всі опції та параметри російською мовою, тому розібратися в роботі пристрою не становить труднощів.
На що ще варто звернути увагу — так це на паркувальний моніторинг. Це надзвичайно зручно, оскільки Aspiring Reflex 1 завжди в стані очікування й автоматично спрацьовує за будь-якого удару.
Особливості:
- Двоканальний запис забезпечує запис відео відразу з двох камер на карту пам'яті (пристрій підтримує карти microSD до 32 ГБ).
- Фронтальна камера записує в Full HD і має кут огляду 148°.
- Достатня діагональ екрана — 4.3".
- Є G-сенсор і відповідно, можливість резервного копіювання із захистом файлів від перезаписування.
- Гарний клас вологозахисту (IP65) зовнішньої камери з кутом огляду 120 градусів і роздільною здатністю HD 720х480p. Також є й паркувальні лінії.
Для максимального результату від використання Aspiring Reflex 1, ми рекомендуємо під'єднувати камеру заднього огляду до лампочки заднього ходу.
Також вас потішить просте й інтуїтивно зрозуміле меню. У всіх функціях і опціях можна оперативно розібратися. Встановлення — універсальне, тому прилад підійде в будь-який автомобіль.
Aspiring Reflex 1 — це вдала комбінація ціни та якості збирання, всіх елементів. Гарантія надійної роботи в будь-яких умовах.
Технічні характеристики
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Кількість камер | 2 |
| Сенсор | omniVision OV5653, 5 Мп, 1/2.5" |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | AVI |
| Об'єктив, фокусна відстань | світлосильний, із шестишарового скла з ІЧ-фільтром |
| Кут огляду камери | 148° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Запис звуку | немає |
| Порти та роз'єми | AV-IN |
| Порти та роз'єми | miniUSB |
| Циклічний запис | немає |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Діапазон робочих температур | от -20 до +50 °C |
| Розмір | 307 x 77 x 14 мм |
| Вага | 297 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | із широким кутом огляду |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




