Стислий опис
Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE 8G — це потужне рішення для геймінгу та професійних завдань, яке поєднує архітектуру NVIDIA Blackwell і ефективне охолодження. Завдяки 8 ГБ пам'яті GDDR7 та технології DLSS 4 вона заб... Читати далі...
Стислі характеристики
Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE 8G — це потужне рішення для геймінгу та професійних завдань, яке поєднує архітектуру NVIDIA Blackwell і ефективне охолодження. Завдяки 8 ГБ пам'яті GDDR7 та технології DLSS 4 вона забезпечує високу продуктивність у сучасних іграх і творчих проєктах. Ця модель вирізняється надійністю й оптимальним балансом ціни та можливостей.
Особливості:
- ґрунтується на архітектурі NVIDIA Blackwell з підтримкою DLSS 4;
- обладнана 8 ГБ GDDR7 зі 128-бітною шиною;
- система охолодження WINDFORCE з вентиляторами Hawk;
- серверний теплопровідний гель для ефективного тепловідведення;
- посилена конструкція плати для довговічності/
Побудована на архітектурі NVIDIA Blackwell, використовує четверте покоління RT-ядер і п'яте покоління тензорних ядер, що забезпечують чималий приріст продуктивності. Технологія DLSS 4 з підтримкою штучного інтелекту оптимізує якість графіки та частоту кадрів, даючи змогу насолоджуватися іграми з трасуванням променів навіть на високих роздільних здатностях. Це робить її ідеальною для AAA-ігор і роботи з ресурсомісткими програмами.
Система охолодження WINDFORCE обладнана двома вентиляторами Hawk, дизайн яких натхненний аеродинамікою орлиного крила. Вони створюють на 53,6% більший тиск повітря й на 12,5% більший потік, забезпечуючи тиху та ефективну роботу. 3D Active Fan забезпечує напівпасивне охолодження, і вентилятори залишатимуться вимкненими, коли графічний процесор перебуває в режимі низького навантаження або низької потужності.
Технічні характеристики
| Родина графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чип | GeForce RTX 5060 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 2497 MHz |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | є |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Тип охолодження | кулер |
| Тип охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 450 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Розміри | 199 x 116 x 40 мм |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 199 мм |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | RTX |
| Також шукають | для стрима |
| Також шукають | для Counter-Strike 2 |
| Також шукають | DLSS 4 |
| Також шукають | для GTA 5 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Графический чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Частота процессора, МГц | 2497 |
| Объем видеопамяти, MB | 8 |
| Тип видеопамяти | GDDR7 |
| Частота видеопамяти, МГц | 28000 |
| Разрядность шины памяти | 128 |




Українська









