Виробник: Asus
Код товару: U0937764
Стислий опис
Швидкість і ефективністьВідеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 поєднує в собі чудові температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилят... Читати далі...
Стислі характеристики
Графический чипсет -
GeForce RTX 4060
Объем видеопамяти, MB -
8
Тип видеопамяти -
GDDR6
Частота видеопамяти, МГц -
17000
Разрядность шины памяти -
128
Швидкість і ефективність
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 поєднує в собі чудові температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що напрямять максимальний потік повітря до радіатора, розміщені в корпусі завдовжки 20,2 см і завтовшки 2 слоти. Ці удосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Вентилятори Axial-tech
Вентилятори Axial-tech мають центральну частину зменшеного розміру та лопатки збільшеної довжини, а спеціальне кільце-обмежувач допомагає посилити тиск повітря в напрямку радіатора.
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 поєднує в собі чудові температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що напрямять максимальний потік повітря до радіатора, розміщені в корпусі завдовжки 20,2 см і завтовшки 2 слоти. Ці удосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Вентилятори Axial-tech
Вентилятори Axial-tech мають центральну частину зменшеного розміру та лопатки збільшеної довжини, а спеціальне кільце-обмежувач допомагає посилити тиск повітря в напрямку радіатора.
Безшумний режим роботи
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 °C, що дає змогу знизити шум у системі, коли вона працює за невеликого навантаження.
Два кулькові підшипники
Подвійний кульковий підшипник, який використовується в вентиляторах цієї відеокарти, має вдвічі більший термін експлуатації, ніж традиційні підшипники ковзання.
Товщина 2 слоти
Ретельно продумане розташування кожуха, радіатора та теплових трубок дає змогу двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недоступні іншим відеокартам такого размера.
Технологія Auto-Extreme
— це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, даючи змогу виконувати всю паяння за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дає змогу уникнути агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на довкілля, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту загалом.
144 години випробування
Ретельне тестування упродовж 144 годин гарантує надійну роботу відеокарти та її сумісність із популярними іграми.
Технічні характеристики
| Родина графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чип | GeForce RTX 4060 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 2535 MHz |
| Частота пам'яті | 17000 MHz |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | є |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1а |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 1.4a |
| Тип системи охолодження | активний |
| Тип охолодження | кулер |
| Тип охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 202.2 x 120.3 x 40.1 мм |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 202.2 |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | RTX |
| Також шукають | для Counter-Strike 2 |
| Також шукають | для GTA 5 |
| Також шукають | для стрима |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4060 |
| Объем видеопамяти, MB | 8 |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Частота видеопамяти, МГц | 17000 |
| Разрядность шины памяти | 128 |




Українська









