Виробник: PRIME Technics
Код товару: U1077716
Стислий опис
Технічні характеристики Тип підлоговий Тип лопатевої Максимальна потужність 75 Вт Додаткові характеристики кругла основа Додаткові характеристики живлення від мережі Керування механічне Керування пульт ДК Кільк... Читати далі...
Стислі характеристики
Вариант установки -
Напольный
Технічні характеристики
| Тип | підлоговий |
| Тип | лопатевої |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Додаткові характеристики | кругла основа |
| Додаткові характеристики | живлення від мережі |
| Керування | механічне |
| Керування | пульт ДК |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Функції | автоповорот |
| Функції | пульт |
| Функції | таймер |
| Функції | зволоження |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити | 600 х 460 х 225 мм |
| Вага | 7 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Вариант установки | Напольный |




Українська








