Стислий опис
Стильна прохолодаArdesto FNT-R44X1W виготовлений у сучасному дизайні, який впишеться в будь-який інтер'єр, а конструкція колонного типу дасть змогу розташувати вентилятор навіть у найменших приміщеннях. Для стійкого вст... Читати далі...
Стислі характеристики
Стильна прохолода
Ardesto FNT-R44X1W виготовлений у сучасному дизайні, який впишеться в будь-який інтер'єр, а конструкція колонного типу дасть змогу розташувати вентилятор навіть у найменших приміщеннях. Для стійкого встановлення використовується кругла платформа.
Великі можливості
Вентилятор отримав LED-дисплей, на якому зображається температура довкілля. На верхній частині розташована панель керування, а для зручного зберігання пульта дистанційного керування передбачений спеціальний відсік. Серед параметрів — три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.
Технічні характеристики
| Тип | підлоговий |
| Тип | безлопатевий |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | автовимкнення |
| Додаткові характеристики | датчик температури |
| Додаткові характеристики | дисплей |
| Додаткові характеристики | широкий кут обертання |
| Керування | пульт ДК |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити | 110 х 31 х 31 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Вариант установки | Напольный |




Українська









