Виробник: 2E
Код товару: U1055070
Стислий опис
Професійний підлоговий вентилятор 2E-IF45C з діаметром лопатей 45 см і потужністю 100 Вт — це найкраще рішення для ефективного охолодження в найспекотніші дні. Модель має три швидкості повітряного потоку, що дає... Читати далі...
Професійний підлоговий вентилятор 2E-IF45C з діаметром лопатей 45 см і потужністю 100 Вт — це найкраще рішення для ефективного охолодження в найспекотніші дні. Модель має три швидкості повітряного потоку, що дає змогу вибрати оптимальний рівень комфорту. Максимальна швидкість — 1 350 об/хв. Можливість регулювати кут повітряного потоку надає зручності використання. Лопаті вентилятора захищені решіткою, гарантуючи безпеку використання. Високопродуктивний двигун, виготовлений зі 100% міді, гарантує потужний потік повітря й тривалий термін експлуатації пристрою. Просте кнопкове керування забезпечує легкість використання, а елегантний сріблястий дизайн надає стиль будь-якому приміщенню. Модель 2E-IF45C — оптимальний вибір для майстерень, гаражних боксів, складських або виробничих приміщень, сервісів, де потрібна максимальна ефективність охолодження.
Технічні характеристики
| Тип | підлоговий |
| Тип | лопатевої |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | алюмінієві лопаті |
| Додаткові характеристики | можливість зміни кута обдування |
| Додаткові характеристики | двигун 100% мідь |
| Додаткові характеристики | ручка для перенесення |
| Керування | механічне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр | 45 см |
| Матеріал лопатей | метал |
| Кількість лопатей | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Вага | 5.2 кг |
| Колір | сріблястий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
