Виробник: Ubiquiti
Код товару: U0103128
Стислий опис
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 можуть передавати дані на відстань до 5 км зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Ця зовнішня бездротова точка доступу 802.11b/g/n з підтримкою PoE, що працює в діапазоні частот 2,4 ГГц ... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип -
Беспроводной
Точка
доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 можуть передавати дані на відстань до 5
км зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Ця зовнішня бездротова точка доступу
802.11b/g/n з підтримкою PoE, що працює в діапазоні частот 2,4 ГГц
підтримує двополярну технологію передавання даних 2х2 MIMO, що
забезпечує якісне та надійне з'єднання. На корпусі бездротовий
точки доступу розміщені 2 порти LAN 10/100 Мбіт/с і кнопка Reset для скидання
заводських налаштувань.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 (LOCO M2) має вбудовану , двополяризаційній антені з коефіцієнтом посилення 8 дБі, процесор Atheros MIPS 24KC з тактовою частотою 400 МГц, оперативну пам'ять SDRAM 32 MB і 8Mб Flash пам'яті. Вона обладнана операційною системою AirOS, завдяки чому вона може працювати в режимі точки доступу та в режимі клієнта, а також обладнана функцією WDS, яка сприяє поліпшенню бездротового з'єднання і якості роботи обладнання. Крім того, ця точка доступу підтримує всі доступні Ubiquiti різновиди шифрування, а завдяки функції SuperChannel може використовувати широкий спектр частот. Бездротова точка доступу може працювати за температури повітря від -30 до 80 °C, вологості повітря від 5 до 95% с утворенням конденсату. За невеликих габаритів і невеликої ваги вона не боїться навіть сильних поривів вітру.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 (LOCO M2) має вбудовану , двополяризаційній антені з коефіцієнтом посилення 8 дБі, процесор Atheros MIPS 24KC з тактовою частотою 400 МГц, оперативну пам'ять SDRAM 32 MB і 8Mб Flash пам'яті. Вона обладнана операційною системою AirOS, завдяки чому вона може працювати в режимі точки доступу та в режимі клієнта, а також обладнана функцією WDS, яка сприяє поліпшенню бездротового з'єднання і якості роботи обладнання. Крім того, ця точка доступу підтримує всі доступні Ubiquiti різновиди шифрування, а завдяки функції SuperChannel може використовувати широкий спектр частот. Бездротова точка доступу може працювати за температури повітря від -30 до 80 °C, вологості повітря від 5 до 95% с утворенням конденсату. За невеликих габаритів і невеликої ваги вона не боїться навіть сильних поривів вітру.
Технічні характеристики
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Стандарти мереж | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Моніторинг і керування | WEB-інтерфейс |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Кількість антен | 1 |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 180 г |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +75°C |
| Виробник | Ubiquiti |
| Модель | LOCO M2 |
| Артикул | NS-LOCO-M2 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Беспроводной |




Українська
