Стислий опис
HPE Networking Instant On Access Points AP22D — це орієнтована на СМБ точка доступу Wi-Fi Certified 6, що забезпечує надійне дротове та бездротове під'єднання через порт вихідної лінії 2,5GbE за мінімальної займаної при... Читати далі...
Стислі характеристики
HPE Networking Instant On Access Points AP22D — це орієнтована на СМБ точка доступу Wi-Fi Certified 6, що забезпечує надійне дротове та бездротове під'єднання через порт вихідної лінії 2,5GbE за мінімальної займаної пристрою площі. Ця точка доступу дає змогу зменшити безлад у пристроях, забезпечуючи живлення пристроїв, як-от IP-телефони або принтери чеків, за допомогою 2 x 15 Вт PoE (802.3af) і підтримуючи 75+ бездротових пристроїв по 802.11ax Wi-Fi 6 із сумарною пропускною здатністю 1,7 Гбіт/с.
Легко керуйте Instant On AP22D за допомогою мобільного застосунка або порта Instant On, створюючи мережі для гостей і працівників, керуючи списками контролю доступу та встановлюючи розклади POE для налаштування енергоспоживання. Використовуйте обмежений простір у малому бізнесі, встановивши Instant On AP22D на столі або стіні, що входять до комплекту монтажних комплектів.
Технічні характеристики
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Стандарти мереж | a |
| Стандарти мереж | ac |
| Стандарти мереж | ax (до 1201 Мбіт/с) |
| Стандарти мереж | b |
| Стандарти мереж | g |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Безпека інформації | WPA2 |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Кількість антен | 2 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 bt |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Додаткові можливості | 20/40/80 MHz bandwidth |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Додаткові можливості | Kensington slot |
| Додаткові можливості | OFDMA |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 360 г |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Набір | 1 точка доступу |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Беспроводной |




Українська






