Виробник: Xiaomi
Код товару: U1074303
Стислий опис
Технічні характеристики Тип телевізора QLED — телевізор Тип телевізора Smart TV Тип телевізора с Wi-Fi Тип телевізора 4K-телевізори Діагональ екрана 55" Роздільна здатність екрана 3840 x 2160 Тип матриці QLED Ч... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
55
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
Qled
Операционная система -
Google TV
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Додатково | |
| Додатково | Google Play |
| Додатково | IpTV |
| Додатково | Megogo |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Skype |
| Додатково | |
| Додатково | Vimeo |
| Додатково | Youtube.com |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1226 x 770 x 312 мм |
| Розміри без підставки | 1226 x 711 x 76 мм |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Операционная система | Google TV |
| Цвет | Черный |




Українська



