Виробник: Xiaomi
Код товару: U1074302
Стислий опис
Технічні характеристики Тип телевізора LED — телевізор Тип телевізора Smart TV Тип телевізора с Wi-Fi Тип телевізора 4K-телевізори Діагональ екрана 50" Роздільна здатність екрана 3840 x 2160 Тип матриці LCD Тип... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
50
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
LED
Операционная система -
Google TV
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 50" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED подсветка |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Mali-G52 MC1 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Upscaling 4K |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 5 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Додатково | |
| Додатково | Google Play |
| Додатково | IpTV |
| Додатково | Megogo |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Skype |
| Додатково | |
| Додатково | Vimeo |
| Додатково | Youtube.com |
| CPU | Quad cortex A55 |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (100х200мм) |
| Розміри з підставкою | 1111 х 700 х 280 мм |
| Розміри без підставки | 1111 х 643 х 73 мм |
| Вага з підставкою | 7.4 кг |
| Вага без підставки | 7.3 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 50 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Google TV |
| Тип LED подсветки | LED подсветка |
| Цвет | Черный |




Українська




