Виробник: Thomson
Код товару: U1092960
Стислий опис
Технічні характеристики Тип телевізора Mini LED — телевізор Тип телевізора Smart TV Примітка Офіційно імпортований ТВ Тип телевізора с Wi-Fi Тип телевізора 4K-телевізори Діагональ екрана 65" Роздільна здатність ... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
65
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
4K-телевизоры
Операционная система -
Google TV
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Mini LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 1 500 000:1 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота розгортання панелі | 144 Гц |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Deinterlacing |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | Dynamic Noise Reduction |
| Технології поліпшення зображення | ECO |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2х10W+20W Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x AV IN |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB 3.0 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримувані формати | 3GP |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MP4 |
| Підтримувані формати | MPG |
| Підтримувані формати | MPV |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | WAV |
| Підтримувані формати | WebM |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 111 Вт |
| Додатково | Amazon Prime Video |
| Додатково | Apple TV |
| Додатково | Disney+ |
| Додатково | Google Cast |
| Додатково | Google Play |
| Додатково | Live TV |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Youtube.com |
| CPU | CA75 1.3Ghz + CA55 1.15GHz |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 32 GB |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1448.3 x 875.5 x 290 мм |
| Розміри без підставки | 1448.3 x 830.6 x 80 мм |
| Вага з підставкою | 19.4 кг |
| Вага без підставки | 19 кг |
| Колір | темно-сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Google TV |
| Тип LED подсветки | Direct LED |




Українська









