Стислий опис
Отримуйте максимальне задоволення від улюблених розваг із неймовірним зображенням і поліпшеним звучанням завдяки Thomson QG6C14 QLED Plus. Вбудовані фронтальні динаміки забезпечують якісне відтворення звуку, що дає змог... Читати далі...
Стислі характеристики
Отримуйте максимальне задоволення від улюблених розваг із неймовірним зображенням і поліпшеним звучанням завдяки Thomson QG6C14 QLED Plus. Вбудовані фронтальні динаміки забезпечують якісне відтворення звуку, що дає змогу почути кожну деталь улюблених фільмів, серіалів і музики. Відчуйте глибокі баси та чисті частоти, які виведуть ваші розваги на новий рівень.
Завдяки передовій технології Quantum Dot, QLED-дисплей забезпечує збалансовану яскравість, разючу контрастність і розширений колірний діапазон. Кожен відтінок набуває нового життя, а зображення вражає глибиною й насиченістю. Роздільна здатність 4K Ultra HD дає змогу розглядати кожен кадр як окрему картину. Технологія Dolby Vision додає яскравості кожній сцені, забезпечуючи точне передавання кольору для надзвичайно реалістичних зображень.
Ергономічний пульт дистанційного керування з підсвіткою гарантує зручне керування за слабкого освітлення. З кнопкою FAVORITE ви швидко отримаєте доступ до улюблених програм, а вбудований Google Assistant дає змогу керувати телевізором голосовими командами. Знаходьте улюблені фільми, отримуйте рекомендації та керуйте сумісними смартустроями — все це тільки за допомогою голосу.
Скористайтеся зручнішим розташуванням завдяки центральній поворотній підставці та покращуйте свої враження від перегляду. Спеціальна конструкція дає змогу легко повертати телевізор на 30 градусів. Вбудований потрійний тюнер дає змогу приймати сигнал через супутникову, ефірну або кабельну антену, забезпечуючи безперешкодний доступ до всіх доступних каналів без потреби додаткового обладнання.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 4000:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | CA75 1.3Ghz + CA55 1.15GHz |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision, HDR10, Adaptive deinterlacing, Dynamic Noise Reduction |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | COAX Out |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| CPU | CA75 1.3Ghz + CA55 1.15GHz |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 16GB |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1227 x 776 x 281 мм |
| Розміри без підставки | 1227 x 745 x 77 мм |
| Вага з підставкою | 15.8 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Smart TV |
| Операционная система | Google TV |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська







