Виробник: TCL
Код товару: U1108522
Стислий опис
Magnetic energy density increased by 4 times Google Play Store 4K - Netflix YouTube Amazon Prime AppleTV+ Розумний дім: TCL Home Apple Home Home Kit Alexa Smart Home Matter ШИ Google Assistant: Google Assistant via rem... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
98
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
Smart TV
- Magnetic energy density increased by 4 times
- Google Play Store
- 4K - Netflix YouTube Amazon Prime AppleTV+
- Розумний дім: TCL Home Apple Home Home Kit Alexa Smart Home Matter
- ШИ Google Assistant: Google Assistant via remote control Hands-free Voice Control
- Режим довкілля
- Miracast (Windows Project to)
- Екрани MultiView: 4
- Саундбар TCL Tutti Choral — via HDMI eARC
- AirPlay 2
- Chromecast & T-cast
- Підтримка геймпадів Bluetooth: 4
- Під'єднання навушників Bluetooth: 1
- Wifi 2.4G/5G
- Вбудована підтримка Bluetooth
- Ігровий режим
- Повна підтримка HDMI 2.1
- DLNA 1.5
- Підтримка USB HID
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Smart TV |
| Діагональ екрана | 98" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Процесор зображення | MT5896 / 4x CA73 1.4 ГГц |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Потужність динаміків | 120 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB 3.0 |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Операційна система | Google TV |
| DDR | 3GB |
| Flash Memory | 52.7GB |
| VESA | VESA (600x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1246 х 2177 х 420 мм |
| Розміри без підставки | 1290 х 2177 х 27 мм |
| Вага з підставкою | 70.3 кг |
| Вага без підставки | 68.8 кг |
| Колір | сріблястий |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 98 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Smart TV |




Українська









