Стислий опис
Незрівнянна якість картинкиНасолоджуйтесь реалістичною якістю зображення й надширокою колірною гамою з яскравими кольорами та разючою контрастністю. 4K HDR PRO у поєднанні з квантовими точками та локальним затемненням F... Читати далі...
Стислі характеристики
Незрівнянна якість картинки
Насолоджуйтесь реалістичною якістю зображення й надширокою колірною гамою з яскравими кольорами та разючою контрастністю. 4K HDR PRO у поєднанні з квантовими точками та локальним затемненням Full Array забезпечує чудовий розширений динамічний діапазон (HDR), що забезпечує точні кольори та найдрібніші деталі.
Оптимізований ігровий досвід
Для геймерів швидкий телевізор так само важливий, як і телевізор із гарною картинкою. Завдяки HDMI 2.1 і ALLM ви автоматично відчуєте найнижчу затримку та найкращі параметри зображення для ігор.
Аудіо, як у кінотеатрі
Вбудовані стереодинаміки ONKYO для чіткості звуку та сабвуфер для глибоких низьких частот забезпечують захопливіше відтворення Dolby Atmos.
Преміальний і елегантний дизайн
Безрамковий розкішний телевізор серії TCL C655 PRO постачається з реверсивним положенням ніжок підставки, що дає змогу розміщувати звукову панель у центрі, коли ніжки спрямовані назовні, або економити певну відстань, коли ніжки стійки закріплені всередині.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Mini LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 98" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 144 Гц |
| Процесор зображення | AiPQ Pro Processor |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 60 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Енергоспоживання | 470 Вт |
| VESA | VESA (600x600 мм) |
| Розміри з підставкою | 2178 x 1287 x 298 мм |
| Розміри без підставки | 2178 x 1250 x 42 мм |
| Вага з підставкою | 67 кг |
| Вага без підставки | 65 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 98 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Mini LED |
| Операционная система | Google TV |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Цвет | Черный |




Українська





