Виробник: Samsung
Код товару: U1067830
Стислий опис
Технічні характеристики Тип телевізора LED — телевізор Тип телевізора Smart TV Тип телевізора с Wi-Fi Тип телевізора 4K-телевізори Діагональ екрана 75" Роздільна здатність екрана 3840 x 2160 Тип матриці LCD Кон... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
75
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
4K-телевизоры
Операционная система -
Tizen
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | пульт TM1240A |
| Енергоспоживання | 145 Вт |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1668.1 x 1005.9 x 280 мм |
| Розміри без підставки | 1668.1 x 957.8 x 77 мм |
| Вага з підставкою | 22.8 кг |
| Вага без підставки | 22.4 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Tizen |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Состояние | Новое |




Українська



