Стислий опис
Samsung U7000F — це дивовижні 4К-телевізори, які стануть прикрасою дому та порталом у світ улюблених ТВ шоу та фільмів. Ультратонкий дизайн підкреслить інтер'єр у будь-якому стилі, а новітні технології відкриють красу к... Читати далі...
Стислі характеристики
Samsung U7000F — це дивовижні 4К-телевізори, які стануть прикрасою дому та порталом у світ улюблених ТВ шоу та фільмів. Ультратонкий дизайн підкреслить інтер'єр у будь-якому стилі, а новітні технології відкриють красу контенту 4К.
Crystal Processor 4K
Потужне 4K-масштабування гарантує отримання роздільної здатності 4K для улюбленого контенту. Ви також відчуєте реалістичніше передавання кольору завдяки передовій технології.
Розрізняйте світлі та темні відтінки
Тепер ви можете бачити навіть найменші деталі сцени. Технологія High Dynamic Range (HDR) збільшує діапазон колірного спектра телевізора, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Потужний процесор Samsung оптимізує якість звуку залежно від контенту, що переглядається. Адаптивний звук із використанням технології штучного інтелекту оптимізується з урахуванням типу контенту в режимі реального часу. Насолоджуйтеся гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Функція Q — Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати синхронно, забезпечуючи найкращий ефект об'ємного звучання без вимкнення динаміків телевізора.
Витончений і тонкий
Crystal UHD має дуже тонкий профіль, що дає змогу телевізору легко вписуватися у ваш інтер'єр, забезпечуючи мінімалістичний вигляд і підкреслюючи його елегантність. Зручна система упорядкування кабелів дасть змогу приховати їх, зменшуючи безлад і зберігаючи ідеальний вигляд телевізора.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Mini LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортання панелі | 50 Гц |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Auto Power Off |
| Технології поліпшення зображення | Auto Power Saving |
| Технології поліпшення зображення | Color Booster |
| Технології поліпшення зображення | Contrast Enhancer |
| Технології поліпшення зображення | Eco Sensor |
| Технології поліпшення зображення | Filmmaker Mode |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10+ |
| Технології поліпшення зображення | HGiG |
| Технології поліпшення зображення | Motion Xcelerator |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale |
| Технології поліпшення зображення | UHD Dimming |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Component |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 120 Вт |
| Додатково | Apple AirPlay |
| Додатково | Daily+ |
| Додатково | Google Play |
| Додатково | Megogo |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Vimeo |
| Додатково | Youtube.com |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1444 x 882.2 x 222 мм |
| Розміри без підставки | 1444 x 831.2 x 76.8 мм |
| Вага з підставкою | 14.5 кг |
| Вага без підставки | 14.2 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Mini LED |
| Операционная система | Tizen |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська







