Стислий опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TVЗавдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення. Технологія масштабування зображення на основі 20 нейронних мереж штучного інте... Читати далі...
Стислі характеристики
Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення. Технологія масштабування зображення на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близьким до 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стримінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри, чи дивитеся спортивні трансляції.
Екран без відблисків OLED Glare Free
Технологія захисту від відблисків неабияк зменшує від зовнішніх джерел світла, що дає змогу переглядати на телевізорі OLED глибокі чорні та насичені колірні відтінки.
Кожен піксель забезпечує потужнішу яскравість і насиченіший контраст.
Насолоджуйтесь фантастичним переглядом, оскільки кожен піксель створює яскравіші кольори та темніші тіні. OLED HDR Pro стає на 70% яскравішим за OLED HDR+, тому ви отримуєте найкращий контраст. Процесор NQ4 AI Gen2 динамічно тонує кожен кадр, щоб забезпечити максимальне задоволення від перегляду.
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, доступним на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смартустроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Якість зображення
Унікальний OLED від Samsung відтворює насичений чорний чистий білий і повний спектр яскравих кольорів. Завдяки ультрасучасним пікселям із самопідсвіткою, ви бачите незрівнянно чисте, яскраве та точне зображення. PANTONE перевіряє передавання 2030 кольорів PANTONE і 110 нових відтінків шкіри. Так що ви можете насолоджуватися точним реалістичним переглядом краще, ніж будь-коли раніше. Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer відбиває процес сприйняття глибини зображення оком людини, підвищуючи контрастність об'єктів переднього плану. Відчуйте посилене відчуття реалістичності, оскільки ваш телевізор відтворює глибину зображення такою, якою її сприймають очі людини.
Ігровий функціонал
Дозвольте телевізору автоматично визначати тип ігор, у які ви граєте, надаючи ігрові параметри для кожного типу ігор. Не думайте про ігрові параметри, просто грайте. Технологія FreeSync Premium Pro, створена на основі базової технології AMD FreeSync, яка мінімізує затримку та нестабільність зображення на екрані, гарантує насолоду від ігрового процесу у форматі HDR. Ця технологія створює виняткове зображення із широким динамічним діапазоном.
Об'ємний звук
Нові динаміки верхнього каналу Samsung забезпечують звучання нового рівня. У поєднанні з Dolby Atmos динаміки верхнього каналу відтворюють об'ємний звук, що занурює вас у події на екрані. Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання. Технологія поліпшення звуку на основі штучного інтелекту робить діалог дуже чітким, аналізуючи фонові звуки, розбірливість мовлення й навколишній шум, щоб відокремити голос від інших звуків. Насолоджуйтеся неперевершеним звучанням із чіткими діалогами навіть у шумному середовищі.
Дизайн Infinity One
Більше не потрібно поступатися елегантності заради захопливої картинки. Розкішний дизайн Infinity One виводить вишуканість на новий рівень завдяки своєму неймовірно тонкому профілю.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | OLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 77" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Частота розгортання панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 Processor |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | OLED HDR Pro, HDR 10+, HLG, Self-illuminating pixels, Perceptional Color Mapping, Ultra Viewing Angle, Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator 144 Гц, 4K AI Upscaling, FMM |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Енергоспоживання | 172 Вт |
| VESA | VESA (400x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1716.6 x 1048.1 x 286.4 мм |
| Розміри без підставки | 1716.6 x 984.1 x 11.2 мм |
| Вага з підставкою | 40 кг |
| Вага без підставки | 28.2 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Допомога в підборі товару "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 77 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |
| Цвет | Белый |




Українська




