Стислий опис
Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщеньНайкращий процесор 4K AI забезпечує роботу Samsung Vision AI для поліпшеного зображення, звуку та революційних вражень від пер... Читати далі...
Стислі характеристики
Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщень
Найкращий процесор 4K AI забезпечує роботу Samsung Vision AI для поліпшеного зображення, звуку та революційних вражень від перегляду телевізора. Світлодіоди Quantum Matrix Mini розкривають яскраві деталі на екрані без відблисків, для перегляду без чинників у світлих приміщеннях. Верхні динаміки забезпечують багатовимірний звук, покращений AI, який відстежує рух на екрані.
Найпередовіший процесор 4K AI
Процесор NQ4 AI Gen3 працює на основі 128 нейронних мереж для забезпечення покращеного за допомогою штучного інтелекту зображення й оптимізованого звуку, що забезпечує виняткові можливості 4K для потокового передавання, ігор, спортивних змагань і багато чого іншого
Перетворює все на екрані на разючу роздільну здатність 4K
Масштабування 4K AI Pro. Дивіться шоу, фільми, ігри та багато іншого в приголомшливій деталізації. Процесор ШІ підвищує якість вашого контенту до дивовижної роздільної здатності 4K за допомогою 128 нейронних мереж ШІ. Насолоджуйтеся неймовірно чітким і плавним якістю зображення, незалежно від того, що ви дивитеся.
Без відблисків
Дивіться все, що вам подобається, без відблисків, щоб ви могли повністю зануритися в контент — навіть якщо крізь вікна світить сонце або ви не вимикаєте лампу, поки дивитеся останній трилер.
Нео Квантовий HDR+
Випробуйте потужну яскравість і глибший контраст, що розкриває найдрібніші деталі в кожній сцені. Процесор NQ4 AI Gen3 аналізує кожну сцену та підсилює яскравість, щоб освітити навіть найдрібніші деталі.
Motion Xcelerator 165 Гц
Грайте в улюблені відеоігри та насолоджуйтеся спортом із неймовірною чіткістю швидкого руху практично без затримок і розмитості. Ви отримаєте незмінно красиві візуальні ефекти та надплавну роботу на максимальних швидкостях, тому ваша картинка залишиться приголомшливою впродовж усієї дії. Завдяки технології динамічного оновлення він підтримує ігри VRR з роздільною здатністю до 4K 165 Гц, забезпечуючи неймовірну продуктивність для ваших улюблених ігор.
Dolby Atmos
Відчуйте себе в центрі улюбленого фільму або шоу з просторовим звуком, який рухається навколо вас і над вами. Слухайте гелікоптери, що грають над головою, або музику, ніби ви перебуваєте у великому концертному залі.
Звук відстеження об'єктів+
Звук, здається, слідує за рухом автомобілів, що мчать, і всіма захопливими діями на екрані з Object Tracking Sound+. Динамічні звукові доріжки для створення реалістичнішого, схожого на кінотеатр, аудіопереживання.
Нескінченний безплатний контент/One UI Tizen
Транслюйте понад 2700 безплатних каналів, включно з понад 400 преміумканалів Samsung TV Plus, на платформі Smart TV, яку ви можете персоналізувати. Отримайте доступ до улюблених застосунків і ігор усього за кілька клацань.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Mini LED — телевізор |
| Тип телевізора | NeoQLED |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Контрастність | Quantum Matrix Technology Plus |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Частота розгортання панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen3 Processor |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | 4K AI Upscaling Pro |
| Технології поліпшення зображення | AI Motion Enhancer Pro |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Auto HDR Remastering Pro |
| Технології поліпшення зображення | Color Booster Pro |
| Технології поліпшення зображення | EyeComfort Mode |
| Технології поліпшення зображення | Filmmaker Mode |
| Технології поліпшення зображення | FreeSync Premium Pro |
| Технології поліпшення зображення | MiniMap Zoom |
| Технології поліпшення зображення | Neo Quantum HDR |
| Технології поліпшення зображення | Real Depth Enhancer Pro |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Component |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | пульт TM2360E |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 101 Вт |
| Додатково | Apple AirPlay |
| Додатково | Daily+ |
| Додатково | Google Play |
| Додатково | Megogo |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Vimeo |
| Додатково | Youtube.com |
| VESA | VESA (400x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1670 x 1017.2 x 301.2 мм |
| Розміри без підставки | 1670 x 957.4 x 27.7 мм |
| Вага з підставкою | 39.7 кг |
| Вага без підставки | 34.1 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Tizen |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Цвет | Черный |




Українська






