Стислий опис
Телевізор Samsung з процесором 8K, що ґрунтується на штучному інтелекті, пропонує неперевершене візуальне сприйняття у форматі 8K. Інноваційний підхід до масштабування зображень за допомогою 256 нейронних мереж AI перет... Читати далі...
Стислі характеристики
Телевізор Samsung з процесором 8K, що ґрунтується на штучному інтелекті, пропонує неперевершене візуальне сприйняття у форматі 8K. Інноваційний підхід до масштабування зображень за допомогою 256 нейронних мереж AI перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, наближеним до 8K. Процесор NQ8 AI Gen2 забезпечує оптимальне опрацювання зображень і звуку, гарантуючи високу якість, незалежно від того, чи дивитеся ви контент на стримінгових сервісах, чи граєте у свої улюблені відеоігри або насолоджуєтеся спортивними трансляціями.
ОС Tizen
Максимізуйте потенціал телевізора за допомогою інноваційних програм і сервісів, пропонованих на операційній системі Tizen від Samsung. Завдяки їм ви зможете ефективно керувати повсякденними завданнями через платформу Daily+, а також легко контролювати ваші масштаби безпосередньо з екрана телевізора, використовуючи функціонал SmartThings.
Технологія Quantum Matrix Pro
Еволюція Neo QLED 8К зумовлена застосуванням технології Quantum Matrix Pro, що точно регулює роботу запатентованих мінісвітлодіодів Quantum Mini. Цей максимально точний контроль освітлення забезпечує чудову деталізацію як в умовах низької яскравості, так і в найяскравіших сценах.
Покращувач глибини зображення
Технологія Real Depth Enhancer Pro зображає, як людське око сприймає глибину, підвищуючи контраст переднього плану для створення реалістичних тривимірних зображень.
Neo Quantum HDR 8K Plus
Відчуйте чари реалістичних відтінків у всій їхній красі завдяки передовій технології Neo Quantum HDR 8K+. З підтримкою динамічного зображення тонів HDR10+, миттєво адаптованого до кожного кадру, ви зможете насолодитися насиченим динамічним діапазоном і бездоганною яскравістю кольору, побачивши кожну найдрібнішу деталь.
Проверка от Pantone
Цей телевізор здобув визнання від Pantone, що підтверджує високу стабільність кольору. Тепер на вас чекає перегляд із точнішими та комфортнішими враженнями.
Anti Reflection
Із задоволенням переглядайте улюблений контент, не турбуючись про відблиски, завдяки антивідблисковому покриттю, майстерно мінімізувальному розсіюванню світла та забезпечувальному чітке та привабливе зображення.
Q-Symphony
Гармонійна взаємодія телевізора та саундбара. Q-Symphony забезпечує можливість одночасної роботи динаміків телевізора та саундбара, не приглушуючи власних динаміків ТВ. Це забезпечує гармонійне та насичене звучання для захопливішого враження від перегляду.
Підсилювач голосу
Завдяки технології оброблення звуку на основі ШІ, розмова стає кришталево чіткою завдяки аналізу фонових шумів, ясності мовлення та навколишнього звукового фону, що дає змогу виділяти голоси від інших звукових елементів. Насолоджуйтеся чудовим звучанням, хай де ви будете.
Ігровий режим
Пориньте в бездоганне геймінг-враження завдяки автоматичній оптимізації параметрів. Дозвольте телевізору автоматично розпізнавати жанри ігор і надавати відповідні оптимальні параметри для кожного з них. Широкі екрани телевізорів зі співвідношенням сторін 21:9 і 32:9 відкривають перед вами нові горизонти, пропонуючи захопливий візуальний досвід, як ніколи раніше. Панель ігрових налаштувань стає незамінним інструментом для тонкого настроювання ігрових умов, надаючи можливість швидкого доступу до всіх необхідних параметрів гри. Перемагайте у всіх перегонах на захопливій швидкості. Удосконалений алгоритм, геймплей у форматі 4K з частотою оновлення 144 Гц стає дуже плавним, без затримок і розривів кадрів.
Дизайн Infinity One
Більше немає потреби жертвувати вишуканістю. Дизайн Infinity One підіймає розкіш на нову висоту завдяки своєму неймовірно витонченому профілю.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 8K-телевізори |
| Тип телевізора | NeoQLED |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 7680 x 4320 |
| Тип матриці | QLED |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Частота розгортання панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ8 AI Gen2 Processor |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Neo Quantum HDR 8K+, HDR 10+, 8K AI Upscaling, Quantum Matrix Technology Pro, Ultra Viewing Angle, Ultimate 8K Dimming Pro, Real Depth Enhancer Pro, Motion Xcelerator 165Hz, FMM, AI Motion Enhancer, Auto HDR Remastering |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Енергоспоживання | 265 Вт |
| VESA | VESA (400x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1668.3 x 1023.8 x 286.4 мм |
| Розміри без підставки | 1668.3 x 955.6 x 17.6 мм |
| Вага з підставкою | 43.7 кг |
| Вага без підставки | 31.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 7680 x 4320 |
| Тип телевизора | Qled |




Українська





