Стислий опис
OLEDГлибокий чорний і живий колір завдяки квантовим точкам.Інноваційний OLED від Samsung пропонує глибокі чорні, чисті білі та повні колірні відтінки завдяки передовим пікселям із самопідсвіткою, керованим квантовими то... Читати далі...
Стислі характеристики
OLED
Глибокий чорний і живий колір завдяки квантовим точкам.
Інноваційний OLED від Samsung пропонує глибокі чорні, чисті білі та повні колірні відтінки завдяки передовим пікселям із самопідсвіткою, керованим квантовими точками.
Процесор Neural Quantum Processor 4K
Отримайте неперевершену яскравість і чудове зображення
Приголомшлива якість зображення 4K, доповнена 20 різними нейронними мережами, гарантує найкращі враження від перегляду 4K.
Дизайн Infinity One
Абсолютна краса в мінімалізмі
Прекрасний дизайн Infinity One забезпечить естетичні враження від перегляду завдяки неймовірно тонкому профілю.
Об'ємний звук Dolby Atmos
Об'ємний звук Dolby Atmos з спрямованими вгору динаміками
Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.
Технологія OLED HDR Pro
Потужна яскравість і високий контраст
Прекрасні враження від перегляду з реакцією кожного пікселя для створення яскравіших світлих і темних темних тонів.
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Глибина сприймається так, як її обробляє око.
Real Depth Enhancer збільшує контраст переднього плану, відбиваючи, як зазвичай фокусуються людські очі.
Технологія об'ємного звуку OTS+
Динамічний звук, що рухається об'єктами
Об'ємний живий 3D-звук із вбудованими динаміками дасть змогу вам повністю зануритися в дію на екрані.
Q-Symphony
Телевізор і саундбар ідеально гармонують
Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблені розваги в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на трансляцію фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються.
SmartThings
Ваш найкращий помічник удома
Розслабтеся та дозвольте SmartThings під'єднуватися до всіх ваших інтелектуальних пристроїв, щоб зручно керувати ними через вбудований хаб.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | OLED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Частота розгортання панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | Neural Quantum Processor 4K |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Expert Calibration |
| Технології поліпшення зображення | FreeSync Premium Pro |
| Технології поліпшення зображення | Motion Xcelerator 144Hz |
| Технології поліпшення зображення | Ultra Viewing Angle |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 111 Вт |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1224.6 x 771.4 x 267.9 мм |
| Розміри без підставки | 1224.6 x 706.3 x 11.0 мм |
| Вага з підставкою | 29 кг |
| Вага без підставки | 18.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
| Також шукають | Самсунг 55 дюймів |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |




Українська






