Стислий опис
Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 55QN95D являє собою високотехнологічний пристрій, що має передові функції та вишуканий дизайн. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED,... Читати далі...
Стислі характеристики
Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 55QN95D являє собою високотехнологічний пристрій, що має передові функції та вишуканий дизайн. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору та поліпшену контрастність.
Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг. Чудовий дизайн і ергономічне виготовлення роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер'єру, надаючи йому вишуканого вигляду.
Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 55QN95D обладнаний інтелектуальною системою керування, яка забезпечує зручність використання й максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багато іншого, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота розгортання панелі | 100 Гц |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 Processor |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Sound Pro, ALLM, Apple AirPlay 2, Dolby Atmos, FreeSync Premium Pro, Game Motion Plus, HGiG, Micro Dimming Pro, Quantum MatrixTechnology, Ultra Viewing Angle, Virtual Surround Sound, VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 70 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Tizen |
| Органи керування | Пульт TM2360G |
| Енергоспоживання | 138 Вт |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1225.4 x 768.4 x 232.1 мм |
| Розміри без підставки | 1225.4 x 706.6 x 21.3 мм |
| Вага з підставкою | 20.6 кг |
| Вага без підставки | 17.8 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
| Також шукають | Самсунг 55 дюймів |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | с Wi-Fi |
| Тип LED подсветки | Mini LED |




Українська




