Стислий опис
Широкий доступ до контенту завдяки Google Official OS.Ліцензійний Android TV відкриває вам безмежні можливості доступу до тисяч програм у фірмовому магазині Google Play, повноцінному доступі до сервісів YouTube Netflix ... Читати далі...
Стислі характеристики
Широкий доступ до контенту завдяки Google Official OS.
Ліцензійний Android TV відкриває вам безмежні можливості доступу до тисяч програм у фірмовому магазині Google Play, повноцінному доступі до сервісів YouTube Netflix та інших ліцензованих онлайн сервісів, стримінгових та ігрових платформ, актуальним оновленням і всім застосункам від Google. Завдяки підтримці голосового керування й численним інтерфейсам, як-от HDMI, USB і Ethernet, OPTICAL Output ви зможете легко під'єднувати всі необхідні пристрої та насолоджуватися улюбленим контентом без обмежень.
Насичене та реалістичне зображення
Телевізор Romsat 43FGN18ST2 обладнаний передовою VA матрицею, що забезпечує неймовірну глибину кольору та високу контрастність. Завдяки цьому зображення стає ще реалістичнішим і деталізованішим, даючи змогу вам повністю зануритися у світ ваших улюблених фільмів і серіалів.
Висока роздільна здатність для чудової деталізації
Телевізор підтримує роздільну здатність FullHD (1920×1080), що забезпечує кришталево чисте та насичене кольором зображення. Кожна деталь вашого контенту буде відбиватися з надзвичайною чіткістю і яскравістю, роблячи перегляд ще приємнішим.
Плавне відтворення динамічних сцен
Завдяки частоті оновлення 60 Гц, телевізор Romsat 43FGN18ST2 забезпечує плавне та чітке відтворення навіть найбільш динамічних сцен. Забудьте про розмиття й насолоджуйтеся ідеальним зображенням під час перегляду спортивних подій або граючи в ігри.
Яскравість і контрастність для ідеального перегляду
DLED-підсвітка та яскравість 220 нітів забезпечує високу контрастність і глибину кольору, що робить перегляд комфортним навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Висока роздільна здатність і малий час відгуку матриці дають змогу насолоджуватися найдрібнішими деталями зображення.
Стильний і сучасний дизайн
Телевізор Romsat 43FGN18ST2 створений у витонченому й елегантному стилі, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Тонкі рамки та мінімалістичний дизайн забезпечують максимальне занурення у світ розваг, даючи змогу вам насолоджуватися найчистішим зображенням.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Тип матриці | SVA |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | AV |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | arm |
| Підтримувані формати | ASS |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | dat |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MOV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MP4 |
| Підтримувані формати | MPG |
| Підтримувані формати | MPO |
| Підтримувані формати | PCM |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | TS |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VOB |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| CPU | ARM Сortex-A53 Quad core 1.5ГГц |
| GPU | Mali TM-450 Dual core |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 961 х 605 х 200 мм |
| Розміри без підставки | 961 х 560 х 73 мм |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 43 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Direct LED |




Українська









