Стислий опис
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою ззадуУявіть собі. Вбудована світлодіодна підсвітка реагує на все, що ви дивитеся, поглинаючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все: тепер ваш екран буде здаватися більшим... Читати далі...
Стислі характеристики
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою ззаду
Уявіть собі. Вбудована світлодіодна підсвітка реагує на все, що ви дивитеся, поглинаючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все: тепер ваш екран буде здаватися більшим, глибше занурюючи вас у улюблені телепередачі. Спробувавши цю функцію один раз, ви ніколи не хочете мати інший телевізор без неї.
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших розмірів HDR. У кожній неймовірній миті (незалежно від того, темна вона або світла), яка відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Дивитися — означає вірити з технологією зображення Philips P5
Уявіть собі це. Подробиці з більшою глибиною. Неймовірно яскраві кольори. Такі реальні відтінки шкіри. З такими плавними, природними рухами та чітким зображенням, що ви немов відчуваєте себе там у цей момент. Відкрийте очі, домагніть відчуття й відчуйте різницю.
Кінематографічні враження від перегляду Dolby
Dolby Vision і Dolby Atmos переносять вас прямо в крісло режисера. Кожна сцена, чітко окреслена за кінематографічними стандартами, — це задоволення для ваших очей і вух. Незалежно від того, дивитеся ви фільми, спортивні програми чи граєте в ігри, з кожною неймовірною миттю оточуйте себе реалістичнішим кінематографічним зображенням.
DTS:X для абсолютного 3D-звука
DTS:X має вирішальне значення: звук такий реальний, що ви можете його відчути. Завдяки технології 3D-звуку, яка додає ще один вимір, звук вільно рухається навколо вас, щоб занурити ще глибше в контент.
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Від фанатів джойстиків до найвідданіших геймерів, головне для них — це надчутливий ігровий процес і графіка без прогалин. VRR 144 Гц, HDMI 2.1, наднизька затримка та преміальна функція Freesync — це забезпечує плавний ігровий процес. А з ігровим режимом Ambilight можна ще глибше зануритися в дію.
Titan OS. Зручна ОС.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите та швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним клацанням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легко під'єднуйтеся до мережі вашого розумного будинку
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і вимовляйте. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні та навіть ввімкнути телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із розумними гучномовцями Google і Apple AirPlay.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу.
Почуйте кожне слово з більшою чіткістю. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Європейське дизайнерське мислення
Ретельно продумана центральна поворотна підставка для гнучкішого кута огляду та зменшення відблисків. Режим розслаблювального світла покращує освітлення в кімнаті. Перероблений пластик, з якого виготовлений пульт дистанційного керування. Паковання з переробленого картону із сертифікатом FSC і паперові інструкції всередині. Все це можна очікувати від телевізора Philips з Ambilight.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 144 Гц |
| Процесор зображення | P5 Perfect Picture Engine |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | CalMAN |
| Технології поліпшення зображення | Calman Autocal |
| Технології поліпшення зображення | Crystal Clear |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | eARC |
| Технології поліпшення зображення | ECO |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10+ |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | MEMC/FRC |
| Технології поліпшення зображення | Micro Dimming Pro |
| Технології поліпшення зображення | Ultra Resolution |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 50 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB 3.0 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x цифровий аудіовихід |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | ASS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | HEVC (H.265) |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | MPEG4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 231 Вт |
| Додатково | Amazon Prime Video |
| Додатково | BBC iPlayer |
| Додатково | Disney+ |
| Додатково | HBO |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | NFT |
| Додатково | Youtube.com |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1670 x 992 x 332 мм |
| Розміри без підставки | 1670 x 972 x 85 мм |
| Вага з підставкою | 30 кг |
| Вага без підставки | 29.48 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська









