Стислий опис
Є телевізор. А є телевізор з AmbilightЗавдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, що реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Весь розважальний контент виходить за межі екрана, щоб максима... Читати далі...
Стислі характеристики
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
Завдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, що реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Весь розважальний контент виходить за межі екрана, щоб максимально занурити вас у момент. Спробувавши одного разу, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без цієї функції.
Яскраві моменти. Чіткіші сцени.
Збільште масштаб. Пориньте в деталі. Це точність 4K зображення, яка виходить за межі можливого. Екран Pixel Precise Ultra HD забезпечує чіткість і реалістичність деталей, що наповнює кожну мить захопливими враженнями.
Розкривний колір і контрастність завдяки HDR10+
Передбачається більше деталей. Кадри за кадром покращує якість зображення. Завдяки більшому акценту на кольорі та контрастності, навіть найтемніші моменти та яскраві сцени стають чіткішими.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos і DTS:X
Завдяки Dolby Atmos, що відтворює звук, як задумав режисер, і DTS: X для створення 3D-звуку, ви відчуваєте так, ніби дійсно перебуваєте в місці події. Додавання цього додаткового вимірювання до звуку забезпечує захопливіший досвід прослуховування вдома.
Titan OS. Зручна ОС.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите та швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним клацанням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легке під'єднання до мереж розумного дому
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і вимовляйте. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні та навіть ввімкнути телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa і Apple AirPlay.
Європейський дизайн із турботою про екологію
Підставка Edge Stand. Тонка рамка. Світлодіодний 4K телевізор. Це дизайн європейської якості. Зі швидким і легким пошуком контенту завдяки Titan OS. Кожна найменша деталь ретельно продумана, аж до пульта ДК і паковання з перероблених матеріалів із сертифікатом FSC у комплекті.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу.
Чітко почуйте кожне слово. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогів без впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Можливість під'єднання для ігор
HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам користуватися консоллю на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки настроюванню низької затримки введення, яка автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60Гц |
| Процесор зображення | P5 Perfect Picture |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Ambilight |
| Технології поліпшення зображення | CalMAN |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | DTS Virtual:X |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Технології поліпшення зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Технології поліпшення зображення | QLED+ |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | HEVC |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | HDMI |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | ASS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | H264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Органи керування | Miracast |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 144 Вт |
| Додатково | Amazon Prime |
| Додатково | BBC iPlayer |
| Додатково | Disney+ |
| Додатково | HBO |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Youtube.com |
| GPU | ARM Cortex-A55 |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1446 x 901 x 302 мм |
| Розміри без підставки | 1446 x 838 x 90 мм |
| Вага з підставкою | 15.8 кг |
| Вага без підставки | 15.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська




