Стислий опис
Є телевізор. А є телевізор з AmbilightЗавдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, що реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Фільми, спортивні програми, музичні кліпи та ігри виходять за ... Читати далі...
Стислі характеристики
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
Завдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, що реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Фільми, спортивні програми, музичні кліпи та ігри виходять за межі екрана, щоб занурити вас у цей момент. Спробувавши одного разу, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без цієї функції.
4K QLED для яскравого перегляду та якості кольору на основі квантових точок
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших розмірів HDR. У кожній неймовірній миті (незалежно від того, темна вона або світла), яка відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Приблизіться до деталей із точністю до пікселя
Завдяки 8 мільйонам пікселів, що гармонійно працюють у тісному зв'язку один з одним, цей телевізор відтворює зображення у форматі 4K, як жоден інший. Найточніші зображення з деталізованішими реалістичними сценами — ніщо не передає момент правильніше, ніж цей телевізор Philips з Ambilight.
Dolby Atmos створює звук, схожий на кінематографічний
Приготуйтеся. Dolby Atmos створює саме такий звук, як задумав режисер. Кожна мить занурює вас ще глибше в сцену. Чи то фільми, серіали, спортивні змагання, чи то ігри — ви швидко поринете в момент.
DTS:X для абсолютного 3D-звука
DTS:X має вирішальне значення: звук такий реальний, що здається, ніби ви там наявні. Технологія 3D-аудіо додає звуку ще одного виміру, який незабаром перетворить вашу вітальню на зоровий зал.
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним клацанням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокової мови у вас під рукою.
Легко під'єднуйтеся до мережі вашого розумного будинку
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і вимовляйте. Приглуште світло. Відрегулюйте температуру в приміщенні. Навіть увімкніть телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу.
Чітко почуйте кожне слово. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Можливість під'єднання для ігор
HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам користуватися консоллю на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки настроюванню низької затримки введення, яка автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.
Європейське дизайнерське мислення
Приставна підставка, витончена тонка рамка, чудовий QLED-телевізор — це європейський дизайн у його найкращому прояві. Увімкніть Ambilight у режим розслаблювального світла, щоб наповнити кімнату кольором, поки телевізор спить. Пульт дистанційного керування виготовлений із переробленого пластику, а паковання — із картону із сертифікатом FSC; навіть вкладки ретельно продумані та надруковані на переробленому папері.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Ambilight FTI Animation |
| Технології поліпшення зображення | Crystal Clear |
| Технології поліпшення зображення | eARC |
| Технології поліпшення зображення | ECO |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Технології поліпшення зображення | Lounge Light |
| Технології поліпшення зображення | Micro Dimming |
| Технології поліпшення зображення | Pixel Precise UltraHD |
| Технології поліпшення зображення | Ultra Resolution |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x цифровий аудіовихід |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | ASS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | HEVC (H.265) |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | MPEG4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 141 Вт |
| Додатково | Amazon Prime Video |
| Додатково | BBC iPlayer |
| Додатково | Disney+ |
| Додатково | HBO |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | NFT |
| Додатково | Youtube.com |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1446 x 900 x 322 мм |
| Розміри без підставки | 1446 x 838 x 91 мм |
| Вага з підставкою | 15.35 кг |
| Вага без підставки | 14.88 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська





