Стислий опис
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою ззаду Уявіть собі. Вбудована світлодіодна підсвітка реагує на все, що ви дивитеся, занурюючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все: тепер ваш екран буде здаватися більшим... Читати далі...
Стислі характеристики
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою ззаду
Уявіть собі. Вбудована світлодіодна підсвітка реагує на все, що ви дивитеся, занурюючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все: тепер ваш екран буде здаватися більшим, глибше занурюючи вас у улюблені телепередачі. Спробувавши цю функцію один раз, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без неї.
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших розмірів HDR. У кожному неймовірному моменті (незалежно від того, темний він або світлий), який відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Бачити — означає вірити з технологією зображення Philips P5
Уявіть собі це. Деталі з більшою глибиною. Неймовірно яскраві кольори. Такі реальні відтінки шкіри. З такими плавними, природними рухами та таким чітким зображенням, що ви ніби відчуваєте себе там у цей момент. Відкрийте очі, посилте відчуття й відчуйте різницю.
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
Dolby Vision і Dolby Atmos переносять вас прямо в крісло режисера. Кожна сцена, чітко окреслена за кінематографічними стандартами, — це насолода для ваших очей і вух. Незалежно від того, дивитеся ви фільми, спортивні програми чи граєте в ігри, з кожною неймовірною миттю оточуйте себе реалістичнішим кінематографічним зображенням.
DTS:X для абсолютного 3D-звука
DTS:X має вирішальне значення: звук такий реальний, що ви можете його відчути. Завдяки технології 3D-звуку, яка додає ще один вимір, звук вільно рухається навколо вас, щоб занурити ще глибше в контент.
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Від фанатів джойстиків до найвідданіших геймерів, головне для них — це надчутливий ігровий процес і графіка без жодних прогалин. VRR 144 Гц, HDMI 2.1, наднизька затримка та преміальна функція Freesync — все це забезпечує плавний ігровий процес. А з ігровим режимом Ambilight можна ще глибше зануритися в дію.
Titan OS. Зручна ОС.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним натисканням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легко під'єднуйтеся до мережі вашого розумного будинку
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і скажіть команду. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із розумними динаміками Google і Apple AirPlay.
Будь-який розмір для ваших потреб
Розмір має значення. У цьому разі — це те, як ваш телевізор гармонійно вписуватиметься в інтер'єр. Незалежно від того, чи вибираєте ви невеликий екран, який щільно прилягає до стіни, чи великий екран для домашнього кінотеатру, ви можете зробити свій вибір відповідно до ваших потреб. Від 43 до неймовірних 75 дюймів по діагоналі — це, безумовно, телевізор, який варто дивитися.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу
Почуйте кожне слово з більшою чіткістю. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без жодного впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Європейське дизайнерське мислення
Ретельно продумана центральна поворотна підставка для гнучкішого кута огляду та зменшення відблисків. Режим розслаблювального світла покращує освітлення в кімнаті. Перероблений пластик, з якого виготовлений пульт дистанційного керування. Паковання з переробленого картону із сертифікатом FSC і паперові інструкції всередині. Все це можна очікувати від телевізора Philips з Ambilight.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Процесор зображення | P5 Perfect Picture Engine |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Ambilight |
| Технології поліпшення зображення | CalMAN |
| Технології поліпшення зображення | Game bar |
| Технології поліпшення зображення | Intelli Sound |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB 3.0 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AAS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | H.265 |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 53 Вт |
| DDR | 3GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1231 x 780 x 257 мм |
| Розміри без підставки | 1231 x 721 x 82 мм |
| Вага з підставкою | 17.62 кг |
| Вага без підставки | 15,12 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська





