Стислий опис
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight Завдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, яка реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Фільми, спортивні програми, музичні кліпи та ігри виходять з... Читати далі...
Стислі характеристики
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
Завдяки вбудованій світлодіодній підсвітці, яка реагує на кожну сцену, Ambilight занурює вас в ореол барвистого світла. Фільми, спортивні програми, музичні кліпи та ігри виходять за межі екрана, щоб занурити вас у момент. Спробувавши одного разу, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без цієї функції.
4K QLED для яскравого перегляду та якості кольорів на основі квантових точок
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших розмірів HDR. У кожному неймовірному моменті (незалежно від того, темний він або світлий), який відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Наблизьтеся до деталей із точністю до пікселя
Завдяки 8 мільйонам пікселів, які гармонійно працюють у тісному зв'язку один з одним, цей телевізор відтворює зображення у форматі 4K, як жоден інший. Найточніші зображення з деталізованішими реалістичними сценами — ніщо не передає момент реалістичніше, ніж цей телевізор Philips з Ambilight.
Dolby Atmos створює звук, подібний до кінематографічного
Приготуйтеся. Dolby Atmos створює саме такий звук, як задумував режисер. Кожен момент занурює вас ще глибше в сцену. Чи то фільми, серіали, спортивні змагання, чи то ігри — ви швидко поринете в момент.
DTS:X для абсолютного 3D-звука
DTS:X має вирішальне значення: звук такий реальний, що здається, ніби ви там наявні. Технологія 3D-аудіо додає звуку ще одного виміру, який незабаром перетворить вашу вітальню на зоровий зал.
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним натисканням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легко під'єднуйтеся до мережі вашого розумного будинку
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і скажіть. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із розумними динаміками Google і Apple AirPlay.
Розміри на вибір
Невеликий 43-дюймовий екран Дивовижний 85-дюймовий телевізор. І все, що їх пов'язує. Це все для того, щоб створити більший вибір, щоб ваш телевізор прекрасно вписуватися в інтер'єр. Серед шести різних розмірів ви обов'язково виберете ідеальний телевізор для свого дому.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу
Чітко чуєте кожне слово. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без жодного впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Можливість під'єднання для ігор
HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам використовувати консоль на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки настроюванню низької затримки введення, яка автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.
Європейське дизайнерське мислення
Приставка, витончена тонка рамка, чудовий QLED-телевізор — це європейський дизайн у його найкращому прояві. Увімкніть Ambilight у режим розслаблювального світла, щоб наповнити кімнату кольором, поки телевізор спить. Пульт дистанційного керування виготовлений із переробленого пластику, а паковання — із картону із сертифікатом FSC; навіть вкладки ретельно продумані та надруковані на переробленому папері.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Ambilight EasyLink 2.0 (HDMI-CEC) DTS:X IntelliSound Calman calibration |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AAS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | H.265 |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 78 Вт |
| CPU | Pixel Precise Ultra HD |
| DDR | 3GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Розміри з підставкою | 1226.4 x 777.8 x 280.4 мм |
| Розміри без підставки | 1226.4 x 714.57 x 88.1 мм |
| Вага з підставкою | 10.3 кг |
| Вага без підставки | 9.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська






