Стислий опис
Пориньте у світ улюбленого контентуТелевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодною підсвіткою позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Ваш телевізор зд... Читати далі...
Стислі характеристики
Пориньте у світ улюбленого контенту
Телевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодною підсвіткою позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Ваш телевізор здається великим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми та ігри.
Яскравий перегляд із чітким зображенням
Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD з Ambilight. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Легко знаходьте те, що шукаєте
Ви швидко знайдете потрібний контент на новій розумній телевізійній платформі Smart TV. Подобається серіалу? Ви можете продовжити перегляд прямо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати категорії, як-от бойовик або драма, й отримувати пропозиції всіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Dolby Atmos для кінематографічного звуку
Dolby Atmos занурює вас, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, що пролітають над головою космічні кораблі або тихі кроки, що звучать ззаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Чудовий варіант для ігор
HDMI 2.1 дає змогу вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Підтримується змінна частота оновлення (VRR), а під час вмикання консолі автоматично активується настроювання низької затримки введення. Ігровий режим Ambilights підсилює гострі відчуття.
Працює з голосовими помічниками
Ви можете вибрати голосовий помічник. Натиснувши кнопку Alexa на пульті дистанційного керування, ви зможете за допомогою голосу знаходити фільми та передачі, переглядати рекомендації, керувати сумісними розумними домашніми пристроями та багато іншого. Також можна керувати телевізором за допомогою розумних колонок Google.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED подсветка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 92 Вт |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 780 х 1231 х 263 мм |
| Розміри без підставки | 710 х 1231 х 82 мм |
| Вага з підставкою | 14.6 кг |
| Вага без підставки | 14.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Допомога в підборі товару "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | LED подсветка |




Українська






