Стислий опис
4K QLED для яскравого перегляду та якості кольорів на основі квантових точок Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Це яскравість кольорів на основі квантових точок. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор ад... Читати далі...
Стислі характеристики
4K QLED для яскравого перегляду та якості кольорів на основі квантових точок
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Це яскравість кольорів на основі квантових точок. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор адаптується до всіх ваших розмірів HDR. У кожному неймовірному моменті (незалежно від того, темний він або світлий, відтворюється він або транслюється) ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Наблизьтеся до деталей із точністю до пікселя
Завдяки 8 мільйонам пікселів, які гармонійно працюють у тісному зв'язку один з одним, цей телевізор відтворює зображення у форматі 4K, як жоден інший. Найточніші зображення з більш деталізованими реалістичними сценами — ніщо не передає момент істинніше, ніж цей телевізор Philips.
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10
Передбачаємо більше деталей. Кадри за кадром поліпшується якість зображення. Завдяки більшому акценту на кольорі та контрастності, навіть найтемніші моменти та найяскравіші сцени стають чіткішими.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos і DTS:X
Завдяки Dolby Atmos, що відтворює звук, як задумав режисер, і DTS: X для створення 3D-звуку, ви відчуваєте себе так, ніби дійсно перебуваєте в місці події. Додавання цього додаткового вимірювання до звуку забезпечує захопливіший досвід прослуховування вдома.
Titan OS. Зручна ОС.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів — весь улюблений контент доступний одним натисканням кнопки. Хай що б вифінували подивитися, всі найкращі застосунки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легке під'єднання до мереж «розумного» будинку
Сумісність з Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і скажіть. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa і Apple AirPlay.
Будь-який розмір для ваших потреб
Встановіть масштабно. Або вибирайте компактність. Знайдіть телевізор, який ідеально відповідає вашим потребам. Від невеликого 43-дюймового до гігантського 75-дюймового телевізора — неймовірна серія 7800 зробить ваш вибір телевізора розумнішим.
Додайте чіткості кожному слову з функцією посилення вокалу
Чітко почуйте кожне слово. Функція посилення вокалу дає змогу слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогів без жодного впливу на фоновий звук. Отже, ви не проґавите жодного моменту, оскільки кожна вимова пропозиція звучатиме чіткіше.
Можливість під'єднання для ігор
HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам використовувати консоль на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки настроюванню низької затримки введення, яка автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.
Європейський дизайн із турботою про екологію
Підставка Edge Stand. Тонка рамка. Дивовижний QLED телевізор. Це дизайн європейської якості. Зі швидким і легким пошуком контенту завдяки Titan OS. Кожна дрібна деталь ретельно продумана, аж до пульта ДК і паковання з перероблених матеріалів із сертифікатом FSC у комплекті.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Операційна система | Titan |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AAS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | H.265 |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Додатково | Apple AirPlay |
| CPU | Pixel Precise Ultra HD |
| DDR | 3GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Розміри з підставкою | 1226.4 x 734.8 x 261.8 мм |
| Розміри без підставки | 1226.4 x 714.6 x 88.1 мм |
| Вага з підставкою | 9.9 кг |
| Вага без підставки | 9.7 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Titan OS |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська







