Стислий опис
Чітке зображення. Яскравий переглядОтримуйте задоволення від усього, що проглядається на світлодіодному телевізорі Philips Full HD. Процесор телевізора оптимізує якість зображення для відтворення чіткого зображення, нас... Читати далі...
Стислі характеристики
Чітке зображення. Яскравий перегляд
Отримуйте задоволення від усього, що проглядається на світлодіодному телевізорі Philips Full HD. Процесор телевізора оптимізує якість зображення для відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Щоразу ви отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Легко знаходьте те, що шукаєте
Ви швидко знайдете потрібний контент на нашій новій розумній телевізійній платформі TITAN OS. Подобається серіалу? Ви можете продовжити перегляд прямо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати жанри, як-от бойовик або драма, й отримувати пропозиції всіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Працює з голосовими помічниками
Ви можете попросити Alexa керувати телевізором за допомогою пристроїв за допомогою Alexa або керувати ним через смартколонки Google. Використовуйте голосові команди, щоб знайти фільми та шоу, отримувати рекомендації тощо.
Технологія Dolby Audio
Пориньте у світ улюблених шоу та фільмів. Цей розумний телевізор LED підтримує Dolby Audio для чіткішого та чистішого звуку. Хай що б ви любили дивитися, звук ніколи вас не підведе.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 40" |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED подсветка |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Plus HD |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 27 Вт |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 564 x 892 x 226 мм |
| Розміри без підставки | 518 x 892 x 87 мм |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Вага без підставки | 5.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 40 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | LED подсветка |




Українська






