Виробник: Philips
Код товару: U1075501
Стислий опис
Технічні характеристики Тип телевізора LED — телевізор Тип телевізора Smart TV Тип телевізора с Wi-Fi Діагональ екрана 40" Роздільна здатність екрана 1920 x 1080 Тип матриці LCD Тип підсвічування Direct LED Час... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
40
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
1920x1080
Тип телевизора -
LED
Тип LED подсветки -
Direct LED
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 40" |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Pixel Plus HD |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Підтримка Smart TV | є |
| Операційна система | Titan |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | ASS |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | HEIF |
| Підтримувані формати | HEVC (H.265) |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | MPEG4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | SMI |
| Підтримувані формати | SRT |
| Підтримувані формати | SSA |
| Підтримувані формати | SUB |
| Підтримувані формати | TXT |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 27 Вт |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 892 x 539 x 210 мм |
| Розміри без підставки | 892 x 517 x 84 мм |
| Вага з підставкою | 5.1 кг |
| Вага без підставки | 5.05 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 40 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |




Українська


