Стислий опис
Найбільш досконалий процесор Alpha 11 AI Processor Gen2 для найкращих вражень від переглядуПроцесор Alpha 11 AI Processor Gen2 підвищує якість зображення до 4K з приголомшливим передаванням кольору та яскравістю. Процес... Читати далі...
Стислі характеристики
Найбільш досконалий процесор Alpha 11 AI Processor Gen2 для найкращих вражень від перегляду
Процесор Alpha 11 AI Processor Gen2 підвищує якість зображення до 4K з приголомшливим передаванням кольору та яскравістю. Процесори штучного інтелекту сприймають об'єкти з точністю до пікселя, підвищуючи якість зображення для найкращого враження від перегляду.
Утричі яскравіше зображення завдяки функції Brightness Booster Ultimate
Процесор Alpha 11 AI Processor Gen2 з новою світловипромінювальною структурою й архітектурою керування освітленням забезпечує втричі яскравіше зображення.
Ідеальний чорний колір навіть у світлих або темних приміщеннях
Perfect Black перевірений UL і забезпечує справжній рівень чорного кольору для підвищення мінливої яскравості та контрастності, незалежно від того, світло чи темно навколо.
Ідеальний колір
100% колірний об'єм і 100% точність передавання кольору. Насолоджуйтеся точними, яскравими кольорами на екрані без відбиття навіть за сонячного світла або в темному приміщенні.
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Технології AI Super Upscaling, AI Perceived Object Enhancer і OLED Dynamic Tone Mapping аналізують елементи кожного кадру для підвищення роздільної здатності, яскравості, глибини та чіткості.
Досвід використання штучного інтелекту
Керуйте телевізором за допомогою пульта AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Датчик руху та колесо прокручування дають змогу використовувати пульт як повітряну мишу або просто вимовляти голосові команди.
AI Voice ID
LG AI Voice ID розпізнає унікальний голос кожного користувача та пропонує персональні рекомендації в той момент, коли ви говорите.
ІІ-пошук
Попросіть телевізор про що завгодно. Вбудований штучний інтелект розпізнає ваш голос і швидко надає персональні рекомендації у відповідь на ваші запити. Ви також можете отримати додаткові результати та рішення за допомогою Microsoft Copilot.
Чатбот ШІ
Взаємодійте з чат-ботом AI через пульт AI Magic Remote і розв'язуйте будь-які питання — від налаштування параметрів до усунення неполадок. ШІ здатний зрозуміти намір користувача й негайно надати рішення.
AI Concierge
Одним коротким натисканням кнопки AI на пульті ДК можна відкрити консьєрж AI, який надає індивідуальні ключові слова та рекомендації, що ґрунтуються на історії пошуку та перегляду.
AI Picture Wizard
Удосконалені алгоритми дізнаються ваші уподобання, перебираючи 1,6 мільярда варіантів зображень. На основі вибраних вами варіантів телевізор створює персоналізоване зображення спеціально для вас.
Майстер звуку штучного інтелекту
Виберіть вподобане вам аудіо з безлічі звукових кліпів. На основі 40 мільйонів параметрів штучний інтелект створює індивідуальний звуковий профіль, що відповідає вашим перевагам.
Просто Mecrte «Привіт LG», щоб почати взаємодію з телевізором
І вашого телевізора завжди готовий до ваших запитів. Навіть не натискаючи на кнопку, просто скажіть «Hi LG», і ШІ почне слухати ваші запити.
Home Hub, універсальна платформа для вашого розумного будинку
Безперешкодно керуйте різними побутовими приладами LG, а також пристроями Google Home та іншими. Відчуйте максимальну зручність керування всім будинком через єдину інтуїтивно зрозумілу панель.
Найбільш оптимальне звучання завдяки технології AI Object Remastering
Почуйте кожен елемент звуку без зусиль завдяки збалансованому штучному інтелекту. Система AI Object Remastering захоплює голоси, музику та аудіо SFX для оптимізації чіткості, забезпечуючи найкраще звучання.
Динамічний підсилювач звуку на базі процесора штучного інтелекту
ШІ-обробка покращує звук телевізора, роблячи його потужнішим.
Всеоб'ємний об'ємний звук із віртуальними 11.1.2 каналами
Отримайте відчуття об'ємного звуку, використовуючи тільки ваш телевізор LG. ШІ використовує алгоритми глибокого навчання, щоб створити відчуття, що звук виходить з 11.1.2 каналів навколо вас.
Оркестр WOW, захопливий звук завдяки ідеальній синергії
OLED-телевізори LG і саундбари LG — ідеальне поєднання, створене для гармонійної спільної роботи, що забезпечує багатоканальне звучання.
Дизайн однієї стіни
Коли ви кріпите телевізор до стіни, його вузькі рамки й безшовний дизайн забезпечують без проміжків.
Максимум задоволення, використання декількох екранів із функцією Multi View
Використовуйте телевізор максимально за допомогою функції Multi View. Дзеркальне відтворення пристроїв через Google Cast і AirPlay. Розділіть екран на два окремі види для безперешкодної багатоекранної розваги.
Транслюйте різноманітний контент
Ексклюзивний потоковий сервіс LG Channels надає широкий вибір каналів, трансльованих у прямому ефірі.
Без витрат. Без контракту. Без кабеля
Все, що вам потрібно зробити — це під'єднатися й почати дивитися, не турбуючись про приховані витрати або встановлення приставки.
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на ідеальний ігровий центр
Грайте в тисячі ігор прямо на вашому телевізорі LG з доступом до GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid app! Насолоджуйтесь широким спектром ігор — від AAA-ігор із геймпадом до казуальних ігор із пультом ДК.
Граничний ігровий процес
Оцініть максимальний ігровий процес завдяки сумісності з G-Sync, VRR 165 Гц, часу відгуку пікселів 0,1 мс, AMD FreeSync Premium і сертифікації ClearMR 10000. Грайте без затримок і розмиття рухів.
Найкращий OLED-телевізор для перегляду фільмів
Дивіться фільми в домашньому кінотеатрі завдяки режиму FILMMAKER MODE з компенсацією розсіяного світла, який підлаштовується під навколишнє освітлення та забезпечує якість зображення, що відповідає найкращим стандартам кінорежисерів.
Dolby Vision и Ambient FILMMAKER MODE
Насолоджуйтеся кіно в тому вигляді, у якому його задумав режисер, завдяки Dolby Vision і режиму FILMMAKER MODE з компенсацією розсіяного світла, який адаптується до довкілля та максимально наближає зображення до його первісного вигляду.
Dolby Atmos
Живий об'ємний звук оточує вас, створюючи відчуття, що ви у центрі подій.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | OLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Час відгуку матриці | 0.1mc |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Частота розгортання панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | α11 AI Processor 4K Gen2 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI Brightness Control |
| Технології поліпшення зображення | AI Picture Pro |
| Технології поліпшення зображення | AI Upscaling |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | Dynamic Tone Mapping |
| Технології поліпшення зображення | Filmmaker Mode |
| Технології поліпшення зображення | Freesync |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HGiG |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | NVIDIA G-Sync |
| Технології поліпшення зображення | QFT (Quick Frame Transport) |
| Технології поліпшення зображення | QMS (Quick Media Switching) |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 60 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 25 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | apt-X |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | HE-AAC |
| Підтримувані формати | MP2 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | PCM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 115 Вт |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1441 х 910 х 263 мм |
| Розміри без підставки | 1441 х 826 х 24.3 мм |
| Вага з підставкою | 26.6 кг |
| Вага без підставки | 22 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська









