Стислий опис
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8Штучний інтелект нашого процесора детально аналізує та масштабує кожен кадр. Відчуючи обличчя, він забезпечує не тільки ... Читати далі...
Стислі характеристики
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Штучний інтелект нашого процесора детально аналізує та масштабує кожен кадр. Відчуючи обличчя, він забезпечує не тільки якість зображення у форматі 4K, але й поліпшену міміку та глибину зображення.
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
ШІ-процесор alpha 9 Gen8 і наш новий алгоритм посилення яскравості забезпечують яскравіше зображення.
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Технологія Perfect Black пройшла сертифікацію UL і забезпечує справжні рівні чорного кольору для поліпшення сприйняття яскравості та контрастності, незалежно від того, яскраво чи темно навколо вас.
Бездоганний колір
Сертифіковано за 100% об'ємність кольору та 100% точність передавання кольору. Насолоджуйтеся точними, яскравими кольорами навіть за сонячного світла або в темряві.
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
AI Super Upscaling і OLED Dynamic Tone Mapping аналізують елементи кожного кадру, щоб підвищити роздільну здатність, яскравість, глибину та чіткість.
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Легко керуйте телевізором за допомогою пульта дистанційного керування AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Завдяки датчику руху та колесу прокручування, наводьте курсор і клацайте, щоб використовувати його як повітряну мишу, або просто вимовляйте голосові команди.
Home Hub — універсальна платформа для вашого розумного будинку
Легко керуйте різноманітною побутовою технікою LG, а також пристроями Google Home тощо. Відчуйте надзвичайну зручність керування всім домом за допомогою єдиної інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі.
Надтонкий дизайн
Витончена рамка телевізора переосмислює сучасний вигляд і робить перегляд захопливішим.
Отримуйте максимум задоволення від перегляду на кількох екранах із функцією Multi View
Використовуйте всі можливості телевізора з функцією Multi View. Дзеркально відтворюйте свої пристрої за допомогою Google Cast і AirPlay. Розділіть екран на два окремі режими для безперешкодного перегляду на декількох екранах.
Ігровий портал перетворює телевізор на ідеальний ігровий центр
Грайте в тисячі ігор прямо на телевізорі LG із доступом до застосунків GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid! Насолоджуйтесь широкою різноманітністю ігрових можливостей — від AAA-тайтлів із геймпадом до казуальних ігор, у які можна грати за допомогою пульта дистанційного керування.
Максимальний ігровий процес
Насолоджуйтеся максимальною продуктивністю завдяки сумісності з G-Sync, VRR 144 Гц, часу відгуку пікселя 0,1 мс, AMD FreeSync Premium і сертифікації ClearMR 9000. Грайте без затримок і розмиття зображення.
Найкращий OLED-телевізор для фільмів
Дивіться фільми в домашньому кінотеатрі в режимі FILMMAKER з функцією компенсації зовнішнього освітлення, яка підлаштовується під навколишнє освітлення для забезпечення якості зображення, що відповідає найвищим стандартам кінематографістів.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | OLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 48" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Час відгуку матриці | 0.1mc |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI Picture Pro |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Apple AirPlay 2 |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| Технології поліпшення зображення | Freesync |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HGiG |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | NVIDIA G-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Upscaling 4K |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Технології поліпшення зображення | Wide Colour Gamut |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 25 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | apt-X |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | HE-AAC |
| Підтримувані формати | MP2 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | PCM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 76 Вт |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1071 х 675 х 230 мм |
| Розміри без підставки | 1071 х 618 х 46.9 мм |
| Вага з підставкою | 16.8 кг |
| Вага без підставки | 14.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 48 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська









